گروه: اخبار استان خبر: 143070 / تاریخ انتشار : 1398/11/13 ساعت : 14:48
با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

۲۸ طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد

۲۸ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۵۴۰ میلیارد ریال در دومین روز از دهه فجر با حضور حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران اجرایی استان در شهرستان دنا افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شهرستان دنا  از ۲۸ طرح با اعتبار ۵۴۰ میلیارد ریال بهره برداری می شود که از مجموع این طرح‌ها ۲۳ طرح عمرانی و ۵ طرح اقتصادی  هستند که اعتبار ۲۳ طرح عمرانی ۴۵۲ میلیارد ریال و مابقی اقتصادی بوده است، از مجموع ۲۳ طرح عمرانی ۹ طرح کلنگ زنی خواهد شد و ۱۴ طرح نیز افتتاحی است.

 

 این تعداد شامل ۲۳ طرح عمرانی و ۵ طرح اقتصادی بوده است، اعتباری افزون بر ۴۰۰ میلیارد ریال برای اجرای ۱۴ طرح عمرانی افتتاحی و ۵۲ میلیارد ریال برای ۹ طرح کلنگ زنی شهرستان دنا هزینه شده است، امروز همچنین ۵ طرح اقتصادی شهرستان دنا با اشتغالزایی ۳۰ نفر افتتاح شد.
 
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آیین افتتاح و کلنگ زنی ۵ طرح دنا به نمایندگی از دیگر طرح های شهرستان گفت: این طرح ها در بخش های کشاورزی، راه، فرهنگی، ورزشی، گازرسانی و دیگر حوزه ها بوده است.
 
 
حسین کلانتری افزود: افتتاح سالن ورزشی روستای کریک، کلنگ زنی و تکمیل راه روستایی بیاره، کلنگ زنی پارک سی سخت از جمله طرح هایی بود که به نمایندگی از دیگر طرح ها کلنگ زنی و یا افتتاح شدند.
 
 
وی با اشاره به ظرفیت های بسیار در حوزه های مختلف شهرستان دنا، بیان کرد: نباید تنها به بحث گردشگری تابستانه در این منطقه اکتفا کرد زیرا که در فصل زمستان این شهرستان دارای چشم اندازها و ظرفیت های دیگر است که می توان با برنامه ریزی مدون از آن ها بهترین بهره را برد.
 
 
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین امروز در دومین روز از دهه فجر در شهرستان دنا با مردم مناطق پاتاوه و مارگون دیدار و ملاقات خواهد داشت.
 
 
شهرستان دنا به مرکزیت شهر سی سخت با جمعیتی افزون بر ۴۶ هزار نفر در ۳۵ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع است.
 
 
به گفته استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی در سطح استان ۳۸۱ طرح عمرانی و اقتصادی افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد که از این تعداد ۳۰۴ مورد افتتاحی و ۷۷ مورد کلنگ زنی است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.