گروه: اخبار استان خبر: 143061 / تاریخ انتشار : 1398/11/15 ساعت : 22:06

توهین///برادر شیخ ممو

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد بهنامی نیا_در پی انتشار فایل صوتی یکی ازحامیان نماینده کهگیلویه و توهین وی به ایل بزرگ بهمئی ذکر چند نکته ضروری است :

۱ . ایل غیور بهمئی همواره زبانزد غیرت، جوانمردی ، رشادت و صاف و صادق بودن در بین ایلات بزرگ کهگیلویه و خوزستان بوده و هست

جناب نماینده محض اطلاع شما بد نیست قیام ۱۳۱۶ ایل بهمئی در مبارزه با طاغوت در بخش علا و صیدون امروزی با پرچمداری خدا کرم خان را مطالعه کرده  و جانفشانی های این ایل بزرگ برای حفظ منافع ملی خاک و ناموسشان را ببینید .

۲. در دوران انقلاب اسلامی و جبهه های حق علیه باطل ، جنگ تحمیلی ، مدافعان حرم  فرزندان برومند ایل بهمئی جان خود را تقدیم اسلام کردند.

حتما یادواره شهدای ایل بهمئی با آن همه بازتاب رسانه ای کشوری و منطقه ای را به یاد دارید،ما هرگز دست از آرمانهای امام راحل و انقلاب نمی کشیم

جناب آقای نماینده چطور به خودتان جرات توهین به ایلی بزرگ را داده اید که سرمایه انسانی خود را همواره در اختیار شما محبان قدرت گذاشته است؟ و با وعده های پوچ و توخالی سبد آرای خود را پر کرده و پشت سرتان را نگاه نکرده اید.

افسوس می خورم که مردمان صاف و صادق بهمئی که همواره زلال تر از رودخانه های لیراب و تنگلا و گندمکار هستند بازیچه شما وامثال شما شدند.

لیراب که امروز شما در جمع هوادارانت از آن برای سخره گرفتن ایل بهمئی استفاده کرده ای ،مگر یکی از پارامترهای شما برای جمع کردن رای نبود؟.

برای جمع کردن رای خود هزاران بار از معدن نیترات استفاده کرده ای تا رای خود را جمع کنی و بعدها توهین کنی ؟.

 هنوز قسم هایت در دانشگاه دهدشت را فراموش نکرده بودم که گفتی وارد سیاست نمی شوم ولی بر عکس عمل کرده ای!.

هنوز اشک هایت را در رودخانه رود سمه برای اهالی آن روستا به یاد دارم که وعده آب داده بودی

ولی افسوس که هنوز با الاغ از رودخانه آب می برند و مصرف می کنند!!!.

مردم بهمئی نیازی به اشک های شما و امثال شما ندارند،شما امتحانت را پس داده ای و

آزموده را آزمودن خطاست جناب نماینده!.

آنقدر پز آب و گاز و راه و پل و مدرسه را ندهید چرا که وظیفه نماینده را هر دانش آموزی هم می داند این حرف ها برای ما تکراری شده است .

از مردم غیور بهمئی استفاده ابزاری کرده ای  ،جایگاه خود را نزد مردم غیور بهمئی از دست داده ای و با هزاران عذر خواهی هم قابل جبران نیست.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.