گروه: اخبار استان خبر: 143043 / تاریخ انتشار : 1398/11/13 ساعت : 08:12
مدیرکل دفتر بازرسی استانداری در گفتگو با صبح زاگرس:

نخبگان اجازه نمی دهند که انتخابات طایفه ای در استان داشته باشیم

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری گفت: انتخابات به معنای طایفه ای صرف کار درستی نیست و قطعا با وجود نخبه هایی که در استان وجود دارد اجازه نمی دهند انتخابات طایفه ای شکل بگیرد.

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: به اذعان نامزدهای انتخابات در همه حوزه های انتخابیه حضور دارند و تردد می کنند پس این نشان می دهد سطح شعور و منش مردم به گونه ای ارتقا پیدا کرده که بحث انتخابات طایفه ای مطرح نیست گرچه که داشتن و وجود طایفه امر مضری نیست بلکه یک بحث پسندیده است.

 

مومن نسب  عنوان کرد: در قران نیز گفته شده شما را گروه گروه با گویش های متفاوت آفریده ایم که همدیگر را بهتر بشناسید بنابراین اصل طایفه ای نباید یک امر ناپسند باشد  با توجه به اینکه اصل این موضوع نیز برای مشارکت بیشتر مردم در صندوق های رای یک مزیت است.

 

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری افزود:  از نظر ما انتخابات در استان طایف ای نیست چرا که همه نامزدها در نقاط مختلف تردد می کنند و نشان می دهد حوزه های انتخابیه به روی همه نامزدها باز است.

 

وی ادامه داد: انتخابات به معنای طایفه ای صرف کار درستی نیست و قطعا با وجود نخبه هایی که در استان وجود دارد یقیقا این نخبه ها اجازه نمی دهند انتخابات طایفه ای شکل بگیرد.

 

مومن نسب گفت:  نخبه ها دنبال این هستند که بهترین و شایسته ترین فرد در ابعاد مختلف تخصصی، دین داری، تعقل و سماجت برای رسیدگی به مردم انتخاب شود لذا به عنوان یک فردی که از مسائل سیاسی سر در می آورم ان شالله که انتخابات در استان طایفه ای نخواهد بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
بویراحمد
1398/11/13 - 15:10
برای عملکردهای طایفه ای که هیچ کاری نکردید!!!!
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.