گروه: اخبار استان خبر: 142927 / تاریخ انتشار : 1398/11/9 ساعت : 14:23

وضعیت نامناسب جاده های دسترسی در قلعه رئیسی و دیشموک

جاده های د وشهر قلعه رئیسی و دیشموک از وضعیت خوبی برخوردار نیست، به گونه ای که این جاده ها علاوه بر بروز خطرات جانی، در فصل زمستان سبب ایجاد گل و لای و در تابستان موجب گردو خاک می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ جاده های د وشهر قلعه رئیسی و دیشموک از وضعیت خوبی برخوردار نیست، به گونه ای که این جاده ها علاوه بر بروز خطرات جانی، در فصل زمستان سبب ایجاد گل و لای و در تابستان موجب گردو خاک می شود.

 

در این رابطه باید اشاره کرد از جمله ضرورت های خدمات رسانی به شهروندان وجود جاده های ارتباطی مناسب بوده، تا امکان تردد با آسانترین وضع ممکن صورت گیرد.

 

وجود جاده های نامناسبب و زیرساخت های ضعیف سبب می شود، شهروندان ساکن آن منطقه دچار مشکلاتی در تردد، رفت و آمد، افزایش هزینه های خودروها، و حتی بروز تلفات جاده ای شوند.

 

طبق برخی خبرهای ارسالی به این پایگاه خبری جاده های منطقه دیشموک دارای وضعیتی نامناسب است، این در حالی است که بین دو شهر قلعه رئیسی و دیشموک زیرساخت های ارتباطی و جاده ای وضعیت نامطلوبی دارند که باعث رنجش خاطر شهروندان شده است.

 

بر اساس گزارشات موجود می طلبد مسوولان ذی ربط برای ساماندهی وضعیت جاده ها در مناطق مذکور ضمن پیگیری، اقدام مناسب داشته و در روند بهبود  رفع مشکلات جاده ای ساکنان در قلعه رئیسی و دیشموک در سریع ترین زمان ممکن گام بردارند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.