گروه: اخبار استان خبر: 142922 / تاریخ انتشار : 1398/11/9 ساعت : 12:07

استفاده از کارت خوان شخصی در بیمارستان شهرستان باشت+تصویر

یکی از مخاطبان صبح زاگرس با ارسال تصویری از رسید پرداختی در بیمارستان شهرستان باشت از یک کارت خوان شخصی در این بیمارستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ یکی از مخاطبان صبح زاگرس با ارسال تصویری از رسید پرداختی در بیمارستان شهرستان باشت از یک کارت خوان شخصی در این بیمارستان خبر داد. 

 

 اکنون این سوال مطرح است که چرا در یک بیمارستان دولتی باید از یک کارت خوان شخصی استفاده شود یا اگر دستگاه پرداخت کننده سیار مورد نیاز است چرا نباید به نام بیمارستان باشد.

 

از طرفی اگر از کارت خوان شخصی استفاده می شود شاید شبهاتی مبنی بر استفاده های غیر شفاف از این حساب ها به ذهن خطور کند که در کجا هزینه می شود یا به نام کدام شخص واریز می شود؟ یا این شخص چه ارتباط یا مسوولیتی در این بیمارستان دارد؟

 

 

به طور کلی باید گفت چرا باید در این بیمارستان از یک حساب شخصی برای پرداخت های مالی استفاده شود، در پاسخ باید گفت این کار به هر جهت و  با هر هدفی انجام شده است باید مسوولان بیمارستان جوابگوی مسئله مورد ابهام شهروندان باشند.

 

این پایگاه خبری موضوع مطرح شده توسط مخاطب را بررسی خواهد کرد و طی خبری در مصاحبه با مسوولان بیمارستان باشت این موضوع را مورد ارزیابی قرار داده و منتشر می کند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.