گروه: اخبار استان خبر: 142875 / تاریخ انتشار : 1398/11/7 ساعت : 18:38
هفته شانزدهم لیگ دو؛

شکست نفت و گاز گچساران از ملی حفاری/روند ناکامی نفتی ها همچنان ادامه دارد

تیم نفت و گاز گچساران در هفته شانزدهم لیگ دو فوتبال کشور،مقابل میزبانش ملی حفاری اهواز شکست خورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛عصر امروز از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در هفته شانزدهم این رقابت ها،دو تیم نفت و گازگچساران و ملی حفاری اهواز مقابل هم صف آرایی کردند.

این دیدار که در ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز برگزار شد،نفتی های گچساران در پایان این دیدار با گل های بازیکنان ملی حفاری  "محمد رضا کردونی" و "امیر حسین نوایی" و با نتیجه دو برصفر شکست خوردند.

تیم نفت و گاز گچساران باکسب 6 پیروزی ، 6 شکست ،چهار تساوی و با 22 امتیاز در رده ششم جدول گروه دوم این رقابت ها حضور دارد؛اگرچه نفتی های گچساران در دیدار هفته گذشته مقابل بعثت کرمانشاه نیز صف آرایی کردند که این دیدار در نهایت با فرار نفتی های میزبان از شکست در لحظات پایانی به پایان رسید.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با تیم های پاس همدان،شهرداری بم،شهرداری بندرعباس،چوکا تالش،سردار بوکان،نفت امیدیه،بعثت کرمانشاه،شهدای بابلسر،ایران‌جوان بوشهر،ملی حفاری اهواز،رزکان کرج و دارایی بندرگز در گروه دوم این رقابت ها قرار دارد.

 مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است ودر پایان این دیدارها تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کنند.

تیم‌های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.