گروه: اخبار استان خبر: 142776 / تاریخ انتشار : 1398/11/5 ساعت : 17:41
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

پاسخ رئیس دانشگاه علوم پزشکی به ابهام جذب نیروی سفارشی در درمانگاه شهید بهشتی یاسوج

در پی ارسال پیامی از سوی مخاطبین صبح زاگرس درباره استخدام برخی افراد در درمانگاه شهید بهشتی یاسوج،رئیس دانشگاه علوم پزشکی درباره این موضوغ توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روز گذشته یکی از مخاطبین این پایگاه خبری پیامی ارسال کرد و در ان خواستار پیگیری موضوعی در خصوص برخی استخدام ها در درمانگاه شهید بهشتی یاسوج شد.

 

این فرد نوشته است:

" سلام خواهشا تو را خدا پیگیری کنید . چطور ما را از بیمارستان اخراج کردن اما جدیدا تو درمانگاه بیمارستان شهید بهشتی دونفر سر کار اومده. یکیش نوار قلب میگیره یکیش هم منشی؛ تو را خدا پیگیری کن بزن تو سایت. خودت هم شیفت عصر برو بخش نوار قلب درمانگاه شهید بهشتی تحقیق کن ببین کی تازه اومده؛ الکی میگن بیمارستان امام سجاد بوده فقط با رانت و پارتی اومده.


این خانم با رانت و سفارش یکی از نمایندگان اومده هر روز هم تبلیغش میکنه، دکتر یزدانپناه هم خبر نداره تازه میگفت میخواد تبدیل وضعیت بشه . صبح ها هم آزمایشگاه دکتر عزیزی سرکاره . پیش خدا و شهدا مدیونی اگه پیگیری نکنی. چون تا الان حق نوشتی این هم پیگیری کن. "

 

برای پیگیری این موضوع با رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تماس گرفتیم و وی در این خصوص توضیحاتی ارائه داد.

 

پرویز یزدان پناه در گفتگو با صبح زاگرس گفت: این درمانگاه به بخش خصوصی واگذار شده است و پیمانکار می تواند هر فردی را جذب کند و ارتباطی به دانشگاه ندارد.

 

وی تاکید کرد: شرکت بیمارستان شهید جلیل متعلق به دانشگاه علوم پزشکی است اما درمانگاه خصوصی است و هر کسی را می تواند جذب کند و کاری به ما ندارد.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.