گروه: اخبار استان خبر: 142771 / تاریخ انتشار : 1398/11/6 ساعت : 15:04

کابل های فیبر نوری؛ خوراک همیشگی دستگاه های حفاری در لنده

بیش از دو پشت سر هم تمام ارتباطات شهرستان لنده به دلیل قطع خط انتقال فیبر نوری قطع شده بود که این موضوع موجب افزایش گلایه های شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، توسعه بخش های زیر بنایی به خصوص اینترنت یکی از نیازهای اساسی جامعه است که توسعه این بخش مستلزم تلاش و همدلی بیش از پیش همه دستگاه های اداری به خصوص وزارت ارتباطات است.

 

چندین سال است که به منظور ارائه خدمت از طریق الکترونیکی کردن انواع خدمات غیرحضوری شبکه ملی فیبر نوری راه اندازی شده است که به تمام نقاط کشور منتقل و همه به شبکه ملی متصل شده اند.

 

برخی مواقع به دلیل حفاری های بدون هماهنگی توسط ادارات خدمات رسان شاهد قطع این ارتباط هستیم که متاسفانه شهرستان لنده یکی از مناطقی است که دائما به دلیل قطع فیبر نوری دچار آسیب و مشکلات جدی می شود و به خصوص گلایه های شدید شهروندان را به دنبال دارد.

 

در روزهای اخیر شاهد قطع فیبر نوری توسط دستگاه های راهداری در محور ارتباطی جدید لنده-تشان بودیم که این معضل باعث افزایش نگرانی مردم از قطعی های مکرر در سطح شهرستان لنده و کهگیلویه شده است.

 

رئیس مخابرات شهرستان لندهدر گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: به دلیل بی احتیاطی رانندگان دستگاه های حفاری در محور لنده -تشان فیبر نوری در روز پنج شنبه قطع شد که پس از چند ساعت متصل و امروز نیز دوباره قطع شد که فورا با حضور نماینده حقوقی شرکت مخابرات و نیروی انتظامی در محل حاضر و موضوع صورت جلسه شد.

 

احمد رئیسی بیان کرد: این موضوع از سوی شرکت مخابرات پیگیری و پیمانکار حاضر به پرداخت خسارت وارده شده است و لازم به توضیح است که هیچگونه هماهنگی با شرکت مخابرات برای اجرای عملیات خاکبرداری صورت نگرفته است.

 

وی افزود: باتوجه به قرار گرفتن درآستانه انتخابات به هیچ وجه ممکن هیچ اداره ای بدون هماهنگی و استعلام از ادارات خدماتی حق اجرای حفاری را ندارد زیر ممکن است در آستانه انتخابات فیبر نوری قطع شود.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.