گروه: اخبار استان خبر: 142756 / تاریخ انتشار : 1398/11/5 ساعت : 12:58

جوان کهگیلویه و بویراحمدی رکورد جهان در ضربات ساق پا را شکست+تصاویر

جوان کهگیلویه و بویراحمدی با ثبت بیشترین تعداد ضربات ساق پا به صورت متوالی توانست رکورد پیشین را که در اختیار ورزشکار ژاپنی بود شکسته و رکورد تازه ای را به نام خود و ایران ثبت کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رکورد جهانی ضربه ساق پا توسط سید محمد جواد هاشمی از شهرستان لنده استان کهگیلویه و بویراحمد، ضربه ۱۰درصد با ساق پا (گدان) با سن ۳۴سال، با وزن ۷۷کیلو گرم به تعداد 64 هزار و 843 عدد در مدت زمان ۲۱ساعت و۴۲دقیقه و ۵۷ثانیه با نظارت بنیانگذار وسازمان جهانی ثبت رکورد های ورزشی و ریاست انجمن ثبت رکورد های ورزشی دانشگاههای کشورگرند مستر دکتر حمید قلی زاده نظارت و ثبت شد.

 

هاشمی در گفتگو با صبح زاگرس گفت: بنده اهل شهرستان لنده هستم و به مدت 14 سال است که ساکن تهران هستم و هم اکنون به عنوان شهردار ناحیه 30 منطقه 19 تهران هستم.

 

وی افزود: دانشجوی ارشد روابط بین الملل دانشگاه شهید بهشتی، همچنبن قهرمان دو دوره کاراته ایران در سال های 97 و 98 هستم و در حال اماده سازی برای حضور در مسابقات جهانی فرانسه هستم.

 

هاشمی در خصوص رکوردشکنی خود گفت: این رکورد با 18 ساعت در اختیار یک ژاپنی بود و بعد از وی نیز یک تایلندی با 14 ساعت قرار داشت که با حضور این دو نفر در ایران این رکورد را ثبت کردم.

 

وی افزود: 20 کشور از من درخواست کردند که به آن جا بروم و رکورد خود در ثبت کنم اما قبول نکردم.

 

هاشمی در ادامه به سایر رکوردهای خود اشاره کرد و گفت:  یکی از این رکوردها دویدن مسیری به مسافت 60 کیلومتر در حال مشت زدن است و رکورد دیگر 8 ساعت زیر آب به عمق 12 متر که وزنه به پاهای خود وصل می کنم و مشت می زنم.

 

گفتنی است محمدجواد هاشمی در زمره مدافعان حرم نیز قرار دارد.

 

 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.