گروه: اخبار استان خبر: 142750 / تاریخ انتشار : 1398/11/4 ساعت : 20:33

هر آنچه در دیدار منتظریان با اهالی روستای گنجه ای بویراحمد گذشت؟/حقارت است وزرا از سایر شهرستانها به مرکز استان بیایند!

عصر امروز جمعی از اهالی روستای گنجه ای بویراحمد با هدف ارایه دیدگاه ها و مشکلات منطقه خود با کاندیدای مطرح این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نشست اهالی روستای گنجه ای بویراحمد با هدف بررسی مشکلات و ارایه دیدگاه های خود با حضور کاندیدای مطرح شهرستان بویراحمد و دنا برگزار شد.

 
یکی از بزرگان نماینده مردم گنجه ای در این نشست با با بیان اینکه ضعف نمایندگان در بویراحمد و دنا باعث شده تا بیگاری گریبانگیر مردم شود .
 
نجفی گفت : بی عدالتی در اشتغال جوانان استان باعث نارضایتی هایی بین مردم شهرستان و بالطبع استان شده است.
 
او ابراز داشت گنجه ای دارای جوانان تحصیلکرده و نخبه دارد اما از سهم اشتغال استان جایگاهی ندارد و این ظلم به آینده سازانی می باشد که سالها پدران و مادران انها با صرف هزینه های فراوانی آنها را به این جایگاه رسانده اند.
 
وی در ادامه از منتظریان خواست تا به دعوت مردم روستا لبیک گفته و در جمع انها حضور داشته باشند و همچنین با ریشه ظلم ، بی عدالتی و بی کاری مبارزه کند. 
 
یکی دیگر از نمایندگان مردم روستای گنجه ای با بیان اینکه ازموده را ازمودن خطاست گفت : حقارت بار است که وزرا از سایر شهرستان ها به مرکز استان می ایند و این از ضعف نماینده است .
 
وی به مشکلات بیکاری نیز گریزی زد و گفت : تولید در بویراحمد و دنا از رونق ایستاده و زمین گیر شده است که تحول در این حوزه خواست عمومی می باشد.
 
و خنثی بودن و لال ماندن در مقابل ظلم ها را اجهاف در حق مردم دانست و تاکید کرد : مردم برای توسعه باید نماینده اصلح و دست پاک را انتخاب کنند.
 این معتمد روستای بزرگ گنجه ای ابراز داشت پارتی بازی مردم را در مرکز استان به ستوه اورده و باید با ان مبارزه شود.
 
در این نشست یکی دیگر از معتمدین اظهار داشت تظلم به مردم ، پارتی بازی  و وضعیت های بد معیشتی و اقتصادی امید را از مردم گرفته و امید داریم با لبیک یا حسین با بی عدالتی و عدم توسعه مارزه شود .
وی با بیان اینکه ورودم به انتخابات به دلیل مبارزه با ظلم و بی عدالتی در وضعیت موجود است گفت : شرایط فعلی که گریبانگیر مردم شده است به دلیل ناکارامدی و سوء مدیریت هاست .
 
نادر منتظریان تا کید کرد :در تمامی دوران زندگیم اخلاق خوب و مردم داری را سرلوحه قرار داده ام و به ان افتخار می کنم.
 
وی گفت:  اگر احساس می کردم که شهرستان های بویراحمد و دنا نیازمند نماینده تراز انقلاب و حامی مردم نیست بدون شک در انتخابات ثبت نام نمی کردم  .
 
معاون اسبق سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت : ایران و استان ما از کشورهای برخوردار در جهان است که وضع موجود در شان مردم نیست با توجه  شاخص های الهی که داریم .
 
منتخب جریان نیروهای انقلاب با بیان اینکه بیکاری و وضعیت بد اقتصادی دوره ویژه ای را ایجاد کرده که در این انتخابات مردم می توانند اینده خود را برای ماندن در این وضعیت یا رهایی از ان تعیین سرنوشت کنند.
 
او انتخابات را تعیین سرنوشت عنوان کرد و ابراز داشت : مردم با انتخاب یک نماینده   ، ۴ سال آینده و سرنوشت خود را تعیین می کنند.
 
وی خنثی بودن و بی خاصیت بودن  نماینده مجلس را گره زننده سرنوشت مردم عنوان کرد و گفت : نمایندگان می توانند با قانون گذاری و نظارت با بی عدالتی و عدم توسعه مبارزه کنند.
 
وی  وضعیت حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را در صنعت و گردشگری زبانزد عنوان کرد و گفت :در شان مردم این حوزه های انتخابیه نیست که با عدم توسعه ، تعطیلی کارخانه ها ، بیکاری ، خام فروشی ، نبود سرمایه گذار  ، تبعیض و بی عدالتی روبرو باشند.
 
وی سیستم اداری مریض و فشل را باعث و بانی فرار سرمایه گذار عنوان کرد و اظهار داشت : مجمع نمایندگان و نماینده می تواند  با نظارت صحیح ، مبارزه با ظلم و تسهیل در روند سرمایه گداری توسعه را در حوزه انتخابیه راه اندازی کند .
 
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، توسعه صنعتی و گردشگری  بویراحمد و دنا را راهکار مبارزه با بیکاری  و پویایی اقتصاد عنوان کرد و گفت : مردم به نمایندگان دارای برنامه و کارنامه خوب رای دهند.
 
منتظریان انتخاب اصلح در انتخابات را مهم برشمرد و گفت : حضور در پای صندوق رای اگر همراه با انتخاب اصلح باشد توسعه را بدنبال دارد .
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.