گروه: اخبار استان خبر: 142732 / تاریخ انتشار : 1398/11/1 ساعت : 21:56
مسئول برگزاری رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال استان خبر داد

حضور 20 تیم در اولین رویداد استارت آپی تولید محتوای دیجیتال کهگیلویه و بویراحمد

مسئول برگزاری رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال کهگیلویه و بویراحمد در برنامه نگاه روز شبکه استانی دنا به تشریح برگزاری این رویداد در استان پرداخت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمود محمدی مسئول برگزاری رویداد استارتاپی تولید محتوای دیجیتال گفت: تاکنون 20 تیم از سراسر استان برای حضور در این رویداد نام نویسی کرده اند.

 

وی افزود: در این رویداد که در مدت 48 ساعت برگزار می شود هر یک از تیم ها با یک محور مشخص که روز شروع رویداد به تیم ها اعلام خواهد شد، تا پایان 48 ساعت مشغول کار می شوند که قطعا رقابت جذابی خواهد بود.

 

محمدی ادامه داد: از جمله شرط های استفاده در این رویداد استارتاپی بزرگ این بود که تیم باشند و بعد دارای نمونه کار و سابقه کار سه حوزه حوزه انیمیشن، بازی های موبایلی و نرم افزارهای اندروید باشند و توانایی شبکه سازی داشته باشند.

 

وی در ادامه گفت: در طول برگزاری این رویداد بزرگ استارتاپی از نهادها و ارگان های  مختلف دعوت کردیم که در این نشست ها و برنامه های فرهنگی شرکت کنند تا اینکه بتوانیم یک خروجی خوبی در سطح استان داشته باشیم.

محمدی هدف از برگزاری این رویداد را شناسایی استعدادهای ناب و نهفته استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و گفت: این افراد مورد حمایت پارک علم و فناوری و

مسئول برگزاری این رویداد گفت: ما در این همایش استارتاپی صرفا به دنبال یک خروجی نمایشی نیستیم که صرفا این رویداد را برگزار کنیم و تا سال بعد خبری از آن نشود؛ بلکه به دنبال این هستیم که تیم ها حمایت شوند.

محمدی در ادامه گفت: ما در همین یاسوج نرم افزاری در خصوص فروش غذا داریم که برای 7 نفر اشتغال ایجاد کرده است.

 

وی افزود: شخصی در استان داشتیم که از دوره افتاده ترین منطقه استان در یک استارتاپ ملی شرکت کرده بود، جزو نفرات برتر هم شده بود که می گفت فکر نمی کردم در استان چنین فضایی باشد و شاهد برگزاری چنین رویدادی باشیم.

 

محمدی همچنین گفت: در شهر دهدشت تیمی را شناسایی کردیم که در حوزه تولید انیمشین کارهای فاخری را برای خارج از کشور ارسال می کردند و به نوعی سرگردان بودند و نمی دانستند در استان باید به کجا مراجعه کنند.

 

وی در پایان گفت: در این رویداد نهادهایی از جمله صدا و سیمای مرکز استان، اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان، شهرداری یاسوج، شرکت مخابرات استان، اداره کل فناوری و ارتباطات استانداری با محوریت مجموعه های مختلف فضای مجازی در سپاه فتح در توسعه و تقویت این رویداد همکاری های خوبی داشتند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.