گروه: اخبار استان خبر: 142718 / تاریخ انتشار : 1398/11/2 ساعت : 18:07

کلافگی مردم از قطعی مکرر خطوط تلفن همراه در بخش هایی از کهگیلویه

در هفته های گذشته مشکلات همیشگی قطعی‌های مکرر تلفن همراه و اینترنت در برخی از شهرهای شهرستان کهگیلویه باعث گلایه مندی فراوانی از سوی مردم شهر ها و روستاها شده.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در سال های اخیر تلاش های بسیاری در سطح استان و شهرستان کهگیلویه در زمینه توسعه شبکه‌های مخابراتی صورت گرفته و اپراتورهای بزرگ تلفن همراه نیز در استان مشغول به فعالیت هستند که دامنه گسترش آنها از  تا روستاهای دورافتاده نیز کشیده شده است.

 

شهرستان کهگیلویه و برخی از بخش ها و روستاها  در زمینه زیر ساخت های مخابرات، دسترسی به اینترنت، عدم آنتن دهی تلفن همراه در برخی روستاها ،راه های مواصلاتی و برخی مسائل دیگر در این زمینه دچار مشکلاتی است که نیازمند توجه بیشتر مسئولان است.

 

در هفته های گذشته مشکلات همیشگی قطعی‌های مکرر تلفن همراه و اینترنت در برخی از شهرهای شهرستان کهگیلویه باعث گلایه مندی فراوانی از سوی مردم شهر ها و روستاها  شده.

 

مهدی یکی دیگر از اهالی روستای طوف خیمه با اشاره به قطعی خطوط تلفن همراه و سرعت بسیار کم اینترنت اظهار کرد: در روزهای اخیر شاهد آن هستیم که بدون هیچگونه اطلاع قبلی خطوط تلفن قطع می شود و همه را دچار سردرگمی می کند و موجب قطعی ارتباط با شهر می شود.

 

وی افزود:هر زمان با مراجعه به مخابرات برای پیگیری مشکل خطوط تلفن رفته ایم،سخنی تکراری را شنیده ایم که فیبر نوری قطع شده است.

 

محمدرضا یکی دیگر از شهروندان کهگیلویه ای با اشاره به مشکلات خطوط تلفن همراه واینترنت در شهرستان اظهار کرد:سرعت اینترنت در شهر سوق برای برخی از اپراتورها و در برخی از روستاها برای همه اپراتورها  به حدی پایین است که برای دانلود کردن یک فیلم ٣٠ مگابایت حدود بیست دقیقه معطل می شویم این در حالی است که در عصر ارتباطات هستیم و این یک نقطه ضعف به حساب می آید.

 

یکی دیگر از شهروندان سوقی گفت: یکی از اپراتورهای همراه با وجود این که از تهران نیز برای تجهیز کردن آن به آنتن های g4   در شهر حضور پیدا کردند اما نتوانستند این کار را انجام دهند و لازم است که در این زمینه اقدامات لازم و اساسی گرفته شود تا همه مردم بتوانند از امکانات مخابراتی بهره مند شوند.

 

توجه مسئولین به این نکته نیز ضروری است که قطع تلفن های همراه و اینترنت اختلالاتی در کسب و کار و زندگی شهروندان ایجاد می کند.

 

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.