گروه: اخبار استان خبر: 142716 / تاریخ انتشار : 1398/10/30 ساعت : 14:56

خبر خوش برای ساکنان مسکن مهر دهدشت+تصاویر

پس از گلایه ها و نگرانی های شهروندان ساکن در مسکن مهر دهدشت در مورد تحصیل دانش آموزان، این روزها خبرهای خوش از این منطقه دهدشت به گوش میرسد و مدرسه آن در حال ساخت است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با توجه به اهمیت ویژه آموزش و مخصوصا نقش مدرسه در این امر خطیر و مهم، لازم است زیر ساخت های  مورد نیاز آن ها نیز فراهم شود تا همه بتوانند ازخدمات آموزشی آن ها بهره مند شوند.

 

پس از گلایه ها و نگرانی های شهروندان ساکن در مسکن مهر دهدشت در مورد تحصیل دانش آموزان، این روزها خبرهای خوش از این منطقه دهدشت به گوش میرسد و مدرسه آن در حال ساخت است.

 
نزدیک به 300 خانوار در مسکن مهر زندگی می کنند که با وجود پیشرفت هایی که در تکمیل و تحویل خانه ها به متقاضیان صورت گرفته احتمال افزایش آمار خانوارها در سال تحصیلی آینده دور از ذهن نیست و لزوم ساخت و تکمیل مدرسه مسکن مهر بیش از پیش احساس می شود.
 
 
مسئول نوسازی مدارس شهرستان کهگیلویه گفت: با هماهنگی هایی که در گذشته صورت گرفته بود نوسازی مدارس استان با رایزنی و هماهنگی با بانک تجارت اقدام به ساخت مدرسه در  مسکن مهر دهدشت کردند، بعد از مدتی پروژه ساخت مدرسه متوقف و هم اکنون با تلاش هایی که صورت گرفت این پروژه شرایط بهتری را سپری میکند و امیدواریم که هر چه زودتر مراحل نهایی آن انجام شود.
 
 
هم اکنون این مدرسه پیشرفت 70 درصدی داشته و به گفته مسئولین مربوط اگر شرایط مالی و جوی اجازه دهد این پروژه در مهر ماه امسال پذیرای دانش آموزان خواهد بود.
 
گفتنی است که در سال 92 ساخت این  مدرسه متوقف و نهاد نوسازی مدارس استان علت توقف این پروژه را کمبود بودجه کافی عنوان کرده بود.
 
تصاویر تکمیلی در ادامه آمده است؛
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.