گروه: اخبار استان خبر: 142714 / تاریخ انتشار : 1398/10/30 ساعت : 18:35
یک منبع آگاه گفت

ردپای یک نماینده مجلس در استخدام های بی ضابطه/در جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد چه خبر است؟

یک منبع اگاه از استخدام بی ضابطه تعداد زیادی نیروی انسانی در جهاد دانشگاهی خبر داد؛ موضوعی که می تواند مورد پیگیری سازمان بازرسی و دستگاه قضایی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یک منبع آگاه در گفتگو با این پایگاه خبری از استخدام های بدون ضابطه و به سفارش برخی از نمایندگان مجلس در جهاددانشگاهی استان خبر داد.

این فرد گفت: در دو سال اخیر 21 نفر و در 45 روز گذشته 6 نفر بر سر کار امده اند و همه آن ها با سفارش و نامه یکی از نمایندگان مجلس انجام شده است و 2 نفر از آن ها نیز به سفارش نماینده دیگری بکارگیری شده اند.

 

وی تاکید کرد: این 21 نفر سفارش یکی از نمایندگان است و همه آن ها متعلق به یک گروه و منطقه و خانواده خاص هستند.

 

این فرد در ادامه تاکید کرد: در یک ماه اخیر 6 نیرو بدون هیچ گونه مجوزی بکارگیری شده اند و اگر مجوز دارند با پارتی بازی و دلالی آن را گرفته اند.

 

وی ادامه داد: از سال 94 تا الان 32 نفر از یکی از شهرستان های گرمسیری استان در جهاد دانشگاهی بکارگیری شده اند چرا که روسای جهاد دانشگاهی اهل این شهرستان بوده اند.

 

این منبع آگاه همچنین اعلام کرد که هیچ چیزی به عنوان آزمون یا آگهی استخدام وجود نداشته است، امشب که می خوابیم فردا می بینیم 3 نفر جدید بر سر کار آمده اند در حالی که در پرداخت حقوق کارمندان مانده اند.

 

وی در پایان گفت: افراد در رشته هایی که اصلا در جهاد دانشگاهی لازم نیستند جذب می شوند چون قوم و خویش یکی از نمایندگان است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
خودم
1398/11/1 - 13:36
این شهر صاحب ندارد وگر نه امسال تاجگردون برای پیشبرد اهداف خود جهاد دانشگاهی را بازیچه بازیهای سیاسی نمی کرد .هر چند جهاد دانشگاهی سازمان مرکزی تهران نیز با باج خواهی از این چهره سیاسی و دغلکار رئیس جهاد دانشگاهی را از اقوام تاجگردون انتخاب کرده اند.به داد ادارات استان برسید که همه ادارات استان همین برنامه ها وجود دارد.
rateup 1
 ratedown 0
ناشناس
1398/11/1 - 14:22
به داد جهاد دانشگاهی برسید.استاندار خوابه به خودشو زده به خواب
rateup 3
 ratedown 0
محمد
1398/11/4 - 15:14
همه این مسائل را میدانند اما چه فایده فقط باید تاسف خورد چون وقتی کسی قدرت لابی گری برا همه چیز داره دیگه حرفی برا گفتن نیست
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.