گروه: اخبار استان خبر: 142703 / تاریخ انتشار : 1398/10/29 ساعت : 23:53

بازگشت امید به اردوگاه اصلاحات در کهگیلویه

طبق شنیده ها و به نقل از برخی منابع خبری آگاه از احتمال قریب به یقین تایید صلاحیت کاندیدای اصلاح طلب حوزه کهگیلویه بزرگ در مرحله بعدی خبر دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه سال جاری برگزار می شود و تنور آن از چند ماه قبل در کهگیلویه و بویراحمد شروع به گرم شدن کرد و با ثبت نام نامزدهای انتخابات و اعلام افراد تایید صلاحیت شده به اوج خود رسید.

 

پس از اعلام نظر شورای نگهبان درباره احراز صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس، اصلاح طلبان حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با رد صلاحیت کاندیداهای خود مواجه شدند و شرایط برای آن ها سخت شد اما شاید ورق برگردد.

 

رضا دهبانی پور یکی از کاندیدهای اصلاح طلب که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه بزرگ ثبت نام کرده بود و در گزینش شورای نگهبان رد صلاحیت شده بود گویا مجددا به کارزار انتخابات باز خواهد گشت.طبق شنیده ها و به نقل از برخی منابع خبری آگاه از احتمال قریب به یقین تایید صلاحیت رضا دهبانی پور کاندیدای انتخابات حوزه کهگیلویه بزرگ در مرحله بعدی خبر دادند.


 

مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در استوری خود به این ادعا دامن پوشاند که می تواند خود گویای خیلی از این مسائل به شمار آید.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.