گروه: اخبار استان خبر: 142697 / تاریخ انتشار : 1398/10/30 ساعت : 08:00

خیابان های جامانده از نهضت آسفالت شهر دهدشت و گلایه های مردم + تصاویر

برخی از خیابان های شهر دهدشت علی رغم اجرای نهضت آسفالت توسط شهرداری از وضعیت مناسبی برخوردار نبوده و کیفیت بسیار ضعیف آسفالت معابر و وجو چاله های متعدد در شهر موجب گلایه مندی شهروندان دهدشت شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس توجه به سیما و منظر شهری هم از جنبه معماری و زیبایی‌شناسی و هم از نظر ارتقاء کیفیت رسیدگی به اسباب و اثاثیه شهری در فرایند مدیریت شهری از اهمیت بسیاری برخوردار است. با این حال شناخت و ماهیت این نوع فعالیت‌ها و اثر عمرانی آنها در شهر با توجه به پیامدهای اقتصادی و جذب اعتبارات عمرانی نیز از اهمیت برخوردار است.

 

به‌عبارت دیگر پروژه‌های مرتبط با سیما و منظر صرفاً نباید از دید معماری و شهرسازی بررسی شوند بلکه از نظر اقتصادی نیز باید توجیه شوند؛ طوری‌که این پروژه‌ها نیز طول عمر مشخصی داشته باشند.

 

با این حال خدمات شهری یک امرضروری است که باید در جهت رفاه حال جامعه  و کمک به حل مسائل و مشکلات عمومی آن ها مورد توجه قرارگیرد. یکی از مهمترین این خدمات خیابان ها و کوچه های شهرهاست که این خیابان ها باید بتوانند امنیت و آسایش شهروندان را در بر داشته باشند.

برخی از خیابان های شهر دهدشت علی رغم اجرای نهضت آسفالت توسط شهرداری از وضعیت مناسبی برخوردار نبوده و کیفیت بسیار ضعیف آسفالت معابر و وجو چاله های متعدد در شهر موجب گلایه مندی شهروندان دهدشت شده است.

در حاشیه شهر دهدشت و پشت بیمارستان یکی از خیابان های شهر واقع شده است که با وجو پرداخت عوارض ساخت ساختمان و پرداخت هزینه همیاری از سوی محله اما هنوز نه زیرسازی و نه آسفالتی در این خیابان صورت نگرفته است.

 

یکی از شهروندان دهدشتی در گفت و گو با این پایگاه خبری گفت: با بارش باران به دلیل شبی دار بودن خیابان به سمت منازل آب باران به خانه ها ورود و در پارکینگ ها جمع می شود و در نهایت موجب نشست خانه ها می شود.

 

وی گفت: پس از اعلام اعتراض و گلایه مردم روز گذشته  قسمت کوچکی از خیابان توسط شهرداری ترمیم شده که البته با بارش اولین باران شرایط به حالت اولیه خود باز می گردد.

 

به جز این خیابان ها  موارد مشابهی در شهر دهدشت وجود دارد که نشان از نارضایتی مردم از ارائه خدمات شهری دارد. این در حالی است که چند ماه پیش  نهضت آسفالت توسط شهرداری در برخی از خیابان های اصلی شهر دهدشت اجرا شده و بخش های زیادی از خیابان های شهر دهدشت آسفالت شده اند اما برخی از خیابان ها از این نهضت جامانده اند.

 

تصاویر تکمیلی در ادامه آمده است؛

 

 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.