گروه: اخبار استان خبر: 142696 / تاریخ انتشار : 1398/10/30 ساعت : 12:11

گلایه شهروندان دهدشتی از بوی نامطبوع کانال های فاضلاب+ تصاویر

وجود کانال‌های روباز فاضلاب در شهر دهدشت سبب ایجاد بوی نامطبوع و مشکلات بهداشتی برای ساکنان این شهر شده که توجه به این مشکلات یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم محله گلزار و خیابان پست قدیم از مسئولان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اجرای طرح فاضلاب، نیاز ضروری زندگی شهرنشینی امروز است که نبود فاضلاب و یا دفع پساب‌های خانگی و شهری به ‌صورت سنتی می‌تواند سبب به خطر افتادن بهداشت شهری، فرسایش خاک، هدر رفت آب، رشد حشرات موذی در فصول گرم سال و نابودی محیط ‌زیست شود.

 

وجود کانال‌های روباز فاضلاب در شهر دهدشت سبب ایجاد بوی نامطبوع و مشکلات بهداشتی برای ساکنان این شهر شده که توجه به این مشکلات یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم محله گلزار و خیابان پست قدیم  از مسئولان است.

 

بر اساس تماس‌های مردم در مورد معضل رها شدن فاضلاب برخی از محله‌ها و مواردی مشابه آن به محل مراجعه کردیم و با منظره نامطلوب و بوی تعفنی که هر عابری را آزار می‌دهد مواجه شدیم.

یکی از شهروندان این منطقه در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: مردم ساکن در خیابان پست قدیم برای چندمین بار اعتراض خود مبنی بر هدایت پساب‌های خانگی به جوی واقع در این محل اعلام کردند اما متأسفانه بعد از چند سال پیگیری‌های مردم هیچ نتیجه‌ای را به دنبال نداشته است.

 

یکی دیگر از شهروندان این منطقه گفت: مسئولان حوزه بهداشت و درمان خود از مسائل بهداشتی آگاه هستند و می‌دانند وجود چنین کانالی در این منطقه سبب ایجاد بیماری‌های زیادی می‌شود و از آن ها انتار داریم که به این مسئله ورود کنند تا مردم از این گرفتاری ها نجات یابند.

 

یکی‌ دیگر از شهروندان دهدشتی با اعتراض به مسئولان گفت: مسئولان یک لحظه خود را جای مردم ساکن این شهر بگذارند ببینند می‌توانند با این وضعیت و وجود حشرات موزی زندگی کنند.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.