گروه: اخبار استان خبر: 142693 / تاریخ انتشار : 1398/10/29 ساعت : 16:43
در جلسه شورای اداری کهگیلویه مطرح شد؛

فرماندار کهگیلویه: ما آدم کسی نیستیم و آدم کسی هم نخواهیم شد /رئیس دادگستری کهگیلویه: روسای ادارات باید بازرسی و نظارت لازم را از مجموعه خود داشته باشد + تصاویر

ظهر امروز جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه با حضور مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  ظهر امروز جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه با حضور مسئولین شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 
در ابتدای این جلسه حمزه محقق زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه با اشاره به اتفاقات رخ داده درهفته های گذشته گفت: سردار شهید سلیمانی سردار جهاد بزرگی کرد و خداوند نیز جهادت او را بزرگ قرار داد.همه مردم نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان اسلام قدر سردار شهید سلیمانی را دانستند و این نشان از اخلاص او دارد. این که دلها این طور همه متوجّه میشوند، نشان‌دهنده‌ی این است که یک اخلاص بزرگی در آن مرد وجود داشت، مرد بزرگی بود. 
 
 
محقق زاده گفت: برنامه های فرهنگی مختلفی در شهردهدشت برگزار شد اما برنامه ای که برای شهادت سردار سلیمانی در میدان مرکزی برگزار شد بی نظیرترین برنامه ای بود که در این شهر برگزار شد و این نشان از پایبندی مردم به ولایت و احترام آن ها به افرادی است که جان خود را برای این نظام و ولایت میدهند.
 
وی افزود: مقام معظم رهبری انسانی حکیم و آینده نگر هستند و تمام جهان بر پیش بینی هایی که داشتند صحه می گذارند و ایشان فرمودند که جنگ نخواهد شد ، مذاکره نخواهیم کرد.
 
 
فرمانده ناحیه کهگیلویه گفت: ایام انتخابات را پیش رو‌داریم و افراد ثبت نامی از فیلترهای لازم عبور کردند و آن چیزی که برای ما مهم است آراء مردم است و ما باید تلاش کنیم تا این انتخابات هم با آرامش کامل برگزار شود.
 
 
مجید کرمی رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه گفت: همه باید تلاش کنیم تا انتخابات پر شوری برگزار شود، در قوه قضائیه در این راستا سامانه ای طراحی شده که هر فردی می تواند گزارشی در سامانه ثبت کند و در تمام کشور این گزارش دیده خواهد شد.
 
کرمی گفت: رئیس اداره باید اداره خود را کنترل کنند که تجهیزات آن ها در راستای استفاده برای کاندیداها  استفاده نشود و اگر چنین چیزی مشاهده شود جرم است.
 
 
وی افزود: روسای ادارات باید بازرسی و نظارت لازم را از مجموعه خود داشته باشد که اعضای مجموعه و آن اداره به خطا نروند و تبلیغاتی از سمت و سوی آن اداره نباید صورت گیرد.
 
 
علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه گفت: ضربه بزرگی که به  پایگاه عین الاسد وارد شد باعث خالی شدن باد آمریکایی ها شد و تمام جهان قدرت پوشالی و ضعف آمریکا را دیدند. این پیروزی را تبریک و همه از منویات مقام معظم رهبری در نماز جمعه باید بهره مند شویم و آن را سر لوحه کار و زندگی خود قرار خواهیم داد.
 
اتابک گفت: در این یکی دو هفته بحران هایی را کشور با آن مواجه بود که شاهد فضایی در کشور بودیم و همدلی های بسیار زیادی بین مردم بوجود آورد و یکی از دلایل قبول نظام توسط مردم همین حضورهایی  است که مردم در صحنه های مختلف دارند و این حضورها جناحی نیستند.
 
 
وی افزود: وقتی ما مردم را جناح بندی کردیم همدلی های مردم تحت الشعاع قرار میگیرد و باید قدر وحدت بوجود آمده را بدانیم و به پیشرفت و بالندگی کشور کمک کنیم.
 
 
فرماندارکهگیلویه گفت: مشارکت در آراء و افکار همان التزام به نظام جمهوری اسلامی است و همه باید در صحنه های مختلف انتخابات شرکت کنیم که مشارکت و حضور در انتخابات تاییدی بر دموکراسی بودن این نظام است.
 
 
وی افزود: همه گروه ها و جریان ها در این مشارکت باید حضوری فعال داشته باشند تا دشمنان قسم خورده نظام نتوانند آسیبی به این نظام وارد کنند.
 
 
علی رضا اتابک تصریح کرد: انتخابات فرایندهایی دارد که در شهرستان کهگیلویه  همه آن مراحل تا کنون به درستی و بدون هیچ گونه مشکلی صورت گرفته است.
 
وی با اشاره به تایید کاندیداها از سوی هیئت اجرایی گفت: هیچ گونه شاعبه ای در مورد افراد تایید صلاحیت شده در حوزه کهگیلویه بدون هیچ قید و‌پیشفرضی وجود نداشت و در این دوره با توجه به بررسی هایی که انجام شده تا کنون وضعیت ادارات ما به لحاظ جانبداری و حفظ بیت المال ۹۰درصد موازین انتخابات را رعایت کردند و اگر مصادیقی هم وجود داشت به اداره گوشزد شده است.
 
 
فرماندار کهگیلویه عنوان کرد: ما آدم کسی نیستیم و آدم کسی هم نخواهیم شد و مدیران ما مدیران دولت نظام جمهوری اسلامی هستند و رقابت در میدان و بین مردم است و نباید آن را به فرمانداری و ادارات بکشانند و برنامه های خود را برای مردم بیان کنند و در ضمن وعده هایی هم ندهند که سیستم دولتی و نظام نتواند آن ها را برآورده کند که باعث نا امیدی مردم شود.
 
علی رضا اتابک گفت: ما وظیفه داریم که شرایط را برای برگزاری یک انتخابات مهم و پر شور و سالم فراهم کنیم و همچنین باید کارها و وظایف محول شده در ادارات و نهادهای خود را به جد پیگیری کنیم و تمام وقت خود را صرف انتخابات نکنیم و فقط وظایف خود را در این زمینه انجام دهیم.
 
وی با اشاره به سوال یکی از اعضاء جلسه در مورد عزل و نصب مدیران در زمان انتخابات گفت: پروژه هایی  برای افتتاح در دهه فجر وجود دارد و عزل و نصبی تا پایان انتخابات نخواهیم‌ داشت.
 
فرماندار کهگیلویه بیان کرد: تا کنون فضای شهرستان در زمینه انتخابات آرام بوده و همچنین رقابتی وجود دارد که باید مدیریت شود تا اتفاق ناخوشایندی صورت نگیرد و مردم در امنیت و آرامش باشد و اصل اول ما در جریان انتخابات، بی طرفی است.
 
 
تصاویر تکمیلی در ادامه آمده است؛
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.