گروه: اخبار استان خبر: 142646 / تاریخ انتشار : 1398/10/28 ساعت : 12:53

فراموشی قطعی 17 روزه آب روستای ده شیخ باشت در هیاهوی میتینگ های انتخاباتی

در حالی که مردم این روستا از بی آبی رنج می برند، مدیران شهرستانی مربوطه در میتینگ های انتخاباتی شرکت می کنند و به نظر می رسد وقت کافی برای بررسی مشکلات مردم را ندارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آب آشامیدنی روستای ده شیخ خان احمد از توابع شهرستان باشت 17 روز است که قطع بوده و مردم این روستا نسبت به این موضوع و همچنین نسبت به عملکرد مدیران شهرستان به شدت گلایه دارند.

 

بر اساس گزارش های دریافتی از این روستا، مدیران شهرستانی اجرای طرح آبیاری کشاورزی را علت شکستگی لوله ها اعلام کرده اند و قرار بود شنبه هفته گذشته نسبت به تعمیر شبکه اقدام کنند اما پس از گذشت یک هفته همچنان با قطعی آب مواجه هستند.

 

یکی از اهالی این روستا در گفتگو با صبح زاگرس گفت: در این مدت به دلیل بی آبی با مشکلات بسیار زیادی مواجه بوده ایم به طوری که آب برای آشامیدن و بهداشت نداریم و مجبور هستیم از شهر آب معدنی خریداری کرده و استفاده کنیم.

 

در حالی که مردم این روستا از بی آبی رنج می برند، مدیران مربوطه شهرستانی بیش از مردم عادی در میتینگ های انتخاباتی شرکت می کنند و به نظر می رسد وقت کافی برای بررسی مشکلات مردم را ندارند.

 

کمبود و قطعی آب در طول چند ماه اخیر خصوصا در خان احمد باشت به معضلی تبدیل شده است که گلایه های ساکنان این روستاها را در پی داشته است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.