گروه: اخبار استان خبر: 142643 / تاریخ انتشار : 1398/11/5 ساعت : 07:14
نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در گفتگو با صبح زاگرس:

انتخاب کاندیداها براساس برنامه محوری باشد/محور برنامه های کاندیداهای انتخابات نباید قوم گرایی باشد

غلام محمد زارعی گفت: هیچ کدام از کاندیداها نباید محور برنامه های خود را بر اساس شاخصه های قومی یا جغرافیایی قرار دهند و اساس باید بر محور برنامه ها استوار باشد.

نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در خصوص انتخاب کاندید طایفه ای در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: میزان و معیار مردم باید بر اساس شایستگی ها باشد، انتخاب مردم نباید در حوزه خط کشی قومی و خط کشی سیاسی باشد و همه احاد مردم در این سرزمین به برکت انقلاب اسلامی و قانونی اساسی وکلای خود را انتخاب می کنند.

 

زارعی بیان کرد: در هیچ کجای قانون اساسی به خط کشی های قومی اشاره نشده است، و هیچکدام از وکلا نباید مردم را دسته دسته کنند و از  طرفی نباید قومیت های مختلف  محور گفتمان  باشد بلکه شعارها و برنامه ها را بیاید محور قرار داد.

 

نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا افزود: هیچ کدام از کاندیداها نباید محور برنامه های خود را بر اساس شاخصه های قومی یا جغرافیایی قرار دهند و اساس باید بر محور برنامه ها استوار باشد.

 

وی در توصیه ای به مردم در خصوص انتخاب کاندیدای اصلح گفت: مردم در انتخاب کاندیداها فهیم هستند زیرا در برهه های مختلف ثابت کردند  و این آگاهی می تواند در انتخابات جهت گیری درست را نشان دهد.

 

انتهای پیام/

 

 


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.