گروه: اخبار استان خبر: 142603 / تاریخ انتشار : 1398/10/28 ساعت : 08:36
مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان در گفتگو با صبح زاگرس:

خدشه واردشدن به منافع عموم جامعه با ارجحیت دادن تفکرات طایفه ای در انتخابات

امیر رئوف گفت: عاملی که سبب می شود جامعه دچار مشکل شود این است که منافع عمومی جامعه تحت تاثیر حزب، باند، طایفه، قبیله باشد، بنابراین ضمن احترام به همه طوایف و قبایل در استان کهگیلویه و بویراحمد باید منافع کلی استان بر منافع گروه قوم طایفه ارجحیت داشته باشد.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص شاخص و معیار یک انتخاب مناسب در انتخابات اسفندماه 98 گفت؛ فرد و کاندید خوب برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی باید دارای کارکرد های متفاوتی نظیر تعهد، شایستگی، تجربه و سابقه اجرایی، انقلابی، شجاع در تصمیم گیری بوده و نسبت به مسائل و مشکلات استان آشنایی کامل داشته باشد و دارای نگاه کلان نگر برای توسعه استان  باشد.

 

امیر رئوف بیان کرد: اگر نماینده نسبت به ظرفیت های استان آشنایی داشته باشد و درد مردم را شناسایی کند و ظرفیت های موجود جهت خدمت به مردم و  رشد کشور و جامعه را شناسایی کند بهتر می تواند خدمت کند.

 

وی افزود: در استان کهگیلویه و بویراحمد اقوام و طوایف مختلفی در کنار هم  حضور دارند با وجود این تفاوت طوایف می توانند در کنار هم متحد باشند، از طرفی آنچه که در انتخابات  مهم است  و باید در تصمیم گیری ها لحاظ شود معیار شایستگی، توانایی، تعهد، تخصص و انقلابی بودن است، که نباید تحت تاثیر حزب، باند و گروه و  طایفه قرار گیرد.

 

رئوف اضافه کرد: عاملی که سبب می شود جامعه دچار مشکل شود این است که منافع عمومی جامعه تحت تاثیر حزب، باند، طایفه،  قبیله باشد، بنابراین ضمن احترام به همه طوایف و قبایل در استان کهگیلویه و بویراحمد باید  منافع کلی استان بر منافع گروه، قوم و طایفه ارجحیت داشته باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.