گروه: اخبار استان خبر: 142596 / تاریخ انتشار : 1398/11/17 ساعت : 15:13
کاندیدای انتخابات مجلس:

با هرگونه تزریق پول کثیف به انتخابات بویراحمد و دنا مقابله میکنم!

نادر منتظریان گفت: ائتلاف شورای انقلاب و جببه اصولگرایان استان یک نفر کاندید را مشخص کردند و همه انسجام و اتحاد دارند و شاید تنها دوره ای است که حداقل اختلاف را داریم و انشقاق نداریم.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت:  کاندیداها به عنوان مسئول باید یک شفافیت مالی داشته باشد شرایط زندگی و میزان بودجه ای که در انتخابات هزینه می کند باید مشخص باشد.

 

نادر منتظریان گفت: مردم باید در کمال ازادی بتوانند انتخاب کنند البته گاهی مطرح می شود که برخی ها از شرایط استان استفاده می کنند و هزینه های نا به جا انجام می دهند که سرنوشت رای مردم را تغییر دهند این عمل درستی نیست و اهانت به مردم است هرچند معتقد هستم مردم ما بصیر و آگاه هستند هر انتخابی که کنند مورد پسند ماست.

 

منتظریان عنوان کرد: مسئولان باید نظارت دقیق بر انتخابات داشته باشند پول های نامناسب وارد انتخابات نشود و هر کسی را که مشاهده کنم چنین پول هایی را وارد انتخابات می کند قطعا منعکس و مقابله می کنم.

 

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ائتلاف شورای انقلاب و جببه اصولگرایان استان یک نفر کاندید را مشخص کردند و همه انسجام و اتحاد  دارند و شاید تنها دوره ای است که حداقل اختلاف را داریم و انشقاق نداریم برخی اخلاف نظرها هم طبیعی است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.