گروه: اخبار استان خبر: 142582 / تاریخ انتشار : 1398/10/26 ساعت : 13:25
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:

جایگاه نماینده ولی فقیه فراجناحی است/خادم همه هستم/توسعه استان تلاش و همت مسئولان را می طلبد

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز این دنیای بیدار و دنیای رسانه ای و دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم با همه ابعاد، افکار و حکومت های گوناگون از این شکوه و عظمت و قدرت و مقاومت متحیر شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حجت الاسلام والمسلیمن  سید  نصیر حسینی در مراسم معارفه خود به عنوان نماینده ولی فقیه در استان گفت: افتخار می کنیم در جامعه ای زندگی می کنیم که در راس این جامعه ولایت فقیه است  افتخار داریم در برهه ای از تاریخ زندگی می کنیم که در راس آن اولیای الهی قرار گرفته اند اهداف آن تحقق آرمان های انبیا و اولیاست که سالها خون ها،سرها و جان ها داده اند تا چنین نظامی شکل بگیرد و  افتخار داریم در سایه این حکومت ولایی به عظمت و شکوه رسیده ایم.

 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز این دنیای بیدار و دنیای رسانه ای و دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم با همه ابعاد، افکار و حکومت های گوناگون  از این شکوه و عظمت و قدرت و مقاومت متحیر شده اند.

 

وی عنوان کرد: وقتی قدرت های بزرگ اعتراف می کنند اگر یکی از این توطئه ها علیه ما می شد سرنگون می شدیم قطعا به برکت ولایت فقیه معنویت مردم و خون شهداست که لازم می دارم یاد و خاطره شهدای اسلام و شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی بداریم.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی با تقدیر و تشکر از خدمات حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی گفت: همان گونه که رهبری معظم و نماینده ولی فقیه در نظام مقدس جمهوری اسلامی فراجناحی است و مربوط به همه اقشار مردم است و همه مردم زیر چتر او زندگی می کنند و مشروعیت هر سازمانی و هر دولتی و اطاعات از ولی فقیه است و همان گونه که او فراجناحی است،  جایگاه نماینده ولی فقیه در استان ها هم فراجناحی است و اختصاص به طبقه و گروه خاصی ندارد من خادم همه هستم و این حکم، فرمان خدمت است و همه افراد و گروه ها باید مثل برادر در کنار هم باشیم از همه برای خدمت بیشتر مدد می جویم.

 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: پیشرفت استان در ابعاد مختلف به ویژه در بعد فرهنگی که زیر بنا ترین بعد پیشرفت جامعه است اگر از جهت فرهنگی پیشرفت کردیم در همه ابعاد دیگر پیشرفت خواهیم کرد ، باید در همه ابعاد همه کنار هم باشیم ما کشوری هستیم که آرمان های ما جهانی و آرمان های امام زمان (عج) است و آینده جهان به طلوع خورشید عالم تاب ولایت می نگریم و به انتظار هستیم  و باید به تناسب این نگاه و آرمان برنامه ریزی کنیم و تلاش کنیم و زحمت بکشیم.

 

حجت الاسلام و المسلیمن حسینی تصریح کرد: خیلی از اختلاف سلیقه ها را باید کنار بگذاریم، ما  دشمنان قسم خورده داریم  دشمنانی که اگر لحظه ای غافل  شویم با تمام قدرت بر همه ابعاد زندگی ما می تازند و به هیچکس هیچ جناح و  طیفی رحم نمی کنند ما باید باید وحدت و انسجام را سرلوحه کار قرار دهیم.

 

وی افزود: جایگاه ولی فقیه و امام‌جمعه چنین شکلی است و همه باید در مسیر انقلاب و نظام به کار گرفته شوند،  به برکت نظام جمهوری اسلامی، استانی که قبل از انقلاب مورد بی مهری فراوان حکومت های دست نشانده بود و محرومیت زیادی داشت، امروز شکوه و مجدی معجزه آسا در استان رخ داده و همه به این شکوه و اقتدار اعتراف دارند و هرگز قابل مقایسه با گذشته نیست اما ماهیت و شانیت ملت ما و استان ما می طلبد پیشرفت های بیشتری داشته باشیم.

 

حجت الاسلام و المسلیمن  حسینی  خطاب به مسئولان استان گفت: ظرفیت های بی شماری در استان  داریم بالاترین ظرفیت، نیروهای انسانی است نیروهائی که  پر استعداد هستند با غیرت هستند جیزی که از استقلال یک کشور دفاع می کند غیرت است این ملت با غیرت خود از عزت خود دفاع کردند.

 

امام جمعه شهر یاسوج عنوان کرد: وقتی جنگ آغاز شد جوانان این استان فوج فوج رفتند، سر دادند، جان دادند، دست و پا دادند اما عزت و شرف ندادند، ۱۸۸۰ شهید از افتخارات استان ماست قبل از انقلاب که رهبر به خوبی اشاره کردند، ما ۸ شهید انقلاب داشتیم که به دستان سلاح به دست های پهلوی شهید شدند ومردم استان ما  دو جنگ بزرگ علیه حکومت پهلوی راه انداختند هر چند که  استان ما جنگ طلب نبود اما  پهلوی جنگ را تحمیل کرد و مردم استان شجاعانه جنگیدند.

 

وی تصریح کرد: این استان پر افتخار ظرفیت های بی شمار مادی، کشاورزی،  صنعت و آب دارد، ظرفیت های بسیار خوبی است که همت مسولان و وحدت مردم را می پذیرد، رهبر انقلاب به برخی از طرح ها در استان  عنایت ویژه داشتند، اگر توجه ویژه تری شود خیلی از مشکلات و بیکاری ها در استان حل می شود.

 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: استان ما منابع آب خوبی دارد اگر این آب به نقاط حاصل خیز منتقل شود خیلی از مشکلات بیکاری حل می شود انتظار توجه بیشتر مسئولان به استان را داریم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.