گروه: اخبار استان خبر: 142577 / تاریخ انتشار : 1398/10/28 ساعت : 07:22
مدیر کل ورزش و جوانان در گفتگو با صبح زاگرس:

جامعه ورزش از موضوعیت طایفه گرایی در انتخابات عبور کنند/انتخاب کاندید طایفه ای ضرر مردم به خودشان است

محمدتقی علوی گفت: اگر مردم بخواهند با دیدگاه طایفه گرایی در انتخابات شرکت کنند ممکن است ضعیف ترین فرد را از بین بقیه کاندیداها انتخاب کنند و این موضع باعث خواهد شد استان و شهرستان ها متضرر شوند.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری صبح زاگرس در خصوص انتخاب کاندید طایفه ای گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری باید حضور حداکثری را در انتخابات داشته باشیم  چه انتخابات ریاست جمهوری باشد ، چه مجلس و چه خبرگان رهبری و همین امر نیز باعث می شود که مردم در این فضا سرنوشت خود را رقم بزنند.

 

محمدتقی علوی بیان کرد: موضوع طایفه گرایی و قوم گرایی ایرادی است که در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و این باعث می شود که مردم خودشان به خودشان ضرر برسانند و اگر با این دیدگاه باشند نمی توانند شایسته ترین فرد را انتخاب کنند، البته همه کسانی که در انتخابات حضور دارند هر یک شایستگی های خودش را دارد و برای ما و مردم و بخصوص برای قشر جوان قابل احترام هستند.

 

وی افزود: از جامعه ورزش استان تقاضا مند هستم از موضوعیت قوم گرایی و طایفه گرایی عبور کنند و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند بتوانند اصلح ترین و شایسته ترین فرد را برای دفاع از حق و حقوق خود و برای نمایندگی خود به بهارستان بفرستند.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان داشت: اگر مردم بخواهند با دیدگاه طایفه گرایی در انتخابات شرکت کنند ممکن است ضعیف ترین فرد را از بین بقیه کاندیدها انتخاب کنند و این موضع باعث خواهد شد استان و شهرستان ها متضرر شوند.

 

علوی گفت: مردم ما مردمی فهیم و باهوشی هستند و باید با تأسی گرفتن از بیانات مقام معظم رهبری بتوانند با بکارگیری افکار مناسب و جداسازی افکار خود از هرگونه طایفه گیری و قوم گرایی یک انتخاب شایسته و اصلح را داشته باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.