گروه: اخبار استان خبر: 142566 / تاریخ انتشار : 1398/10/26 ساعت : 08:08

لکه گیری جاده سوق _ دهدشت با مطالبه گری مردم و دغدغه راهداری + تصاویر

مدتی است بخش هایی از این جاده فرسوده شده و این فرسودگی موجب ایجاد گودال های نسبتا عمیقی شده که گاها برای رانندگان مشکلاتی را بوجود آورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جاده های بین شهری همیشه از مهمترین دغدغه های مردم بوده چرا که بیشترین تصادفات که باعث مرگ و میر می شود در جاده های بین شهری اتفاق می افتد که از استاندارد های کافی برخوردار نیستند.

 
جاده سوق - دهدشت یکی از جاده های کهگیلویه است که هر از چند گاهی با مشکلات کوچک و بزرگی مواجه و موجب گلایه مندی مردم می شود. 
 
مدتی است بخش هایی از این جاده فرسوده شده و این فرسودگی موجب ایجاد چاله چوله های نسبتا عمیقی شده که گاها برای رانندگان مشکلاتی را بوجود آورده است.
 
یکی از شهروندان سوقی در گفت و گو با خبرنگار صبح زاگرس گفت: گودال های بوجود آمده در این جاده موجب بالارفتن استهلاک خودروهایمان شده و با توجه به این که شغل من مسافرکشی در جاده است و روزانه چندین بار از آن تردد میکنم هزینه هایی را برایم به بار می آورد.
 
وی افزود: علاوه بر این مشکلات فرار رانندگان از ناهمواری های جاده موجب انحراف از مسیر اصلی شده و در مواردی می تواند موجب بروز حوادث خطرناک شود.
 
با تشدید مشکلات جاده و پیگیری های مردم شهر سوق، برخی از قسمت های این جاده که ناهمواری های متعددی داشت و موجب کلافگی مردم شده بود، توسط اداره راهداری کهگیلویه لکه گیری شد.
 
این درحالی است که به دلیل عدم تکمیل پروژه جاده سوق، دهدشت و تحویل ندادن جاده به راهداری، این اداره اقدام به لکه گیری بخش هایی از آن کرده است.
 
گفتنی است که قاسمی مسئول اداره راه و شهرسازی کهگیلویه وعده هفته آینده را برای روکش کردن آسفالت جاده سوق _ دهدشت به مردم داده است.
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
انتهای پیام/ 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.