گروه: اخبار استان خبر: 142550 / تاریخ انتشار : 1398/10/26 ساعت : 01:20

لغو اردوی منچستریونایتد در خاورمیانه

باشگاه منچستریونایتد اردوی خود در خاورمیانه را به خاطر تنش‌های به وجود آمده اخیر در این منطقه لغو کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛   منچستریونایتد در پی تنش‌های به وجود آمده در هفته‌های اخیر در منطقه خاورمیانه که با شهادت سردار سلیمانی و پاسخ موشکی ایران با حمله به پایگاه عین الاسد همراه  شد، اردوی خود که قرار بود در قطر یا دبی برگزار شود را به خاطر امنیت بازیکنانش لغو کرد.

منچستریونایتد پیش از این قصد داشت از وقفه بین بازی‌ با واتفورد در تاریخ اول فوریه (12 بهمن) و تقابل با چلسی در تاریخ 17 فوریه (28 بهمن) نهایت استفاده را ببرد و اردویی در مناطق گرم در قطر یا دبی برگزار کند، اما بالا گرفتن تنش میان ایالات متحده آمریکا و ایران سبب شد مدیران منچستریونایتد نسبت به برپایی این اردو در خاورمیانه تجدیدنظر کنند.

اولگنار سولسشایر، سرمربی نروژی شیاطین سرخ در این باره گفت: به دنبال برپایی اردوی زمستانی در خاورمیانه بودیم، اما این اتفاق قطعاً نخواهد افتاد. اگر چیزی وجود داشته باشد که من را نگران کند، مربوط به زمین فوتبال نمی‌شود، بلکه چیزهای دیگری فراتر از فوتبال است.

با لغو اردوی زمستانی منچستریونایتد، بازیکنان این تیم در همین بازه مدنظر با خانواده‌های خود به تعطیلات خواهند رفت، اما به آنها هشدار داده شده که از رفتن به مناطقی که ممکن است در خطر باشند، دوری کنند.

منبع: مشرق نیوز
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.