گروه: اخبار استان خبر: 142538 / تاریخ انتشار : 1398/10/25 ساعت : 11:48

ضرب المثل لری فعال سیاسی گچساران خطاب به سخنگوی شورای نگهبان

مگر اینها از فیلتر شورای نگهبان نگذشته بودند ؟آیا در این چهار سال این فضاحت رخ داده است یا مسبوق به سابقه هم بودند ؟یا با لابیگری و کتمان حقیقت از فیلتر شما گذشتند ؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یدالله مرادی از فعالین سیاسی شهرستان گچساران در مطلبی نوشت: هنوز آوای دلنشین حضرت امام ( ره) در گوشمان طنین انداز است که فرمودند: «مجلس فضایل ملت است» و یا در جای دیگر ابراز داشتند: «مجلس در راس امور است »


حال به این آمار وحشتناک سخنگوی شورای نگهبان دقت کنیم که از ۲۴۴نفر نماینده ای از مجلس دهم که برای نمایندگی مجلس یازدهم ثبت نام کرده بودند، ۹۰ نفر (نزدیک به یک سوم) رد صلاحیت شدند. چرا؟ به علت مسائل مالی و اقتصادی و...؟ این داغ و بعبارتی آبروریزی را کجای دلمان بگذاریم ؟


البته آقای سخنگو باید پاسخگو هم باشند که :


مگر اینها از فیلتر شورای نگهبان نگذشته بودند ؟آیا در این چهار سال این فضاحت رخ داده است یا مسبوق به سابقه هم بودند ؟یا با لابیگری و کتمان حقیقت از فیلتر شما گذشتند ؟و یا کوتاهی و سهل انگاری و اغفال از ناحیه ی این شورا حاصل شده است؟ و یا آنروز با دیده مهربانی و اسلام رحمانی بررسی شده و امروز با روحیه انقلابیگری و حساسیت و شدت و دقت بالا ؟


آقای کدخدایی این مطالب جنابعالی یادآور یک ضرب المثل محلی دیار ماست که می گوید: « یا کِیل نه کِیله یا کیال نه سر جای خُشه»


از طرفی این چهار سال نظارت بر اعمال نمایندگان در کدام هتل در خواب بسر می‌بردند؟


حال که چنین وضعی در اقتصاد بلبشوی کشور پدید آمده و نمایندگانی که باید خود نظارت بر دستگاه های مربوطه می‌داشتند و صدای فریاد ملت باید می‌بودند اما بعضا همکاسه و همراه با مافیای سرمایه سالاری و اشرافی گری و آشفتگی بازار ارز و اقتصاد و بی مبالاتی اخلاقی ، بردند و خوردند.

 

این شمایید و دادگاه عدل و تاریخ و جلوگیری از هر نوع شائبه دیگری.

 

دلسوختگان انقلاب اسلامی از همه جا بلند شده ( چون توکلی ها و دانشجویان عدالت طلب و دکتر نادران و......) لازم است به ناله های از سر صدق و وفای آنها توجه شود تا دیگر چنین روندی تکرار نشود .

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.