گروه: اخبار استان خبر: 142532 / تاریخ انتشار : 1398/10/25 ساعت : 09:29

زمان معارفه نماینده جدید ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد

بنا به گفته منابع مطلع روند معرفی نماینده ولی فقیه در استان از امروز کلید می خورد و از امروز چهارشنبه گروه‌های کارشناسی از سوی دفتر مقام معظم رهبری وارد استان می‌شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ برنامه‌های معرفی نماینده جدید ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.

 

پس از خداحافظی آیت‌الله سیدشرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با مردم این استان در نماز جمعه 13 دی ماه اخیر و همچنین خداحافظی آیت الله سید علی اصغر حسینی امام جمعه شهر یاسوج از امامت جمعه مرکز استان موضوع تجمیع نمایندگی ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امامت جمعه شهر یاسوج در دستور کار قرار گرفت.

 


با گذشت چند روز از این خداحافظی بنا به گفته منابع مطلع روند معرفی نماینده ولی فقیه در استان از امروز کلید می خورد و از امروز چهارشنبه گروه‌های کارشناسی از سوی دفتر مقام معظم رهبری وارد استان می‌شوند.

 

بنا بر این گزارش، طبق برنامه مراسم معارفه روز پنج شنبه و در سالن حکیم جرجانی یاسوج برگزار می شود و سپس با حضور حجت الاسلام حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور نشستی با نخبگان و فعالان فرهنگی استان برگزار می‌شود و در ادامه صبح روز جمعه معارفه عمومی در استان برگزار می‌شود و در ادامه نماز جمعه توسط حجت الاسلام سید نصیر حسینی امام جمعه جدید و نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد اقامه می‌شود و سپس نماینده جدید ولی فقیه برنامه‌های دیگری با برخی از اقشار مختلف مردم خواهد داشت. 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.