گروه: اخبار استان خبر: 142521 / تاریخ انتشار : 1398/10/24 ساعت : 22:31
نشست کارکنان دستگاه های دولتی با منتظریان؛

با قرآن بردن به خانه های مردم تحمیل رای نکنیم/ نگاه ابزاری به زنان مسمومیت زاست و آنان شایسته مدیریت هستند+تصاویر

این کاندیدای اصولگرا عدم توسعه یافتگی ، فساد ،تبعیض و بی عدالتی را ازجمله دلایل انتخاب اشتباه دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در این نشست که امشب با حضور تعدادی از کارکنان دستگاه های دولتی با منتخب ائتلاف نیروهای انقلاب (اصولگرایان) برگزار شد ، نادر منتظریان با بیان اینکه ؛ مردم باید با بررسی برنامه کاندیداها بدنبال انتخاب اصلح باشند گفت : یکی از اسیب های انتخاباتی نگاه قومی و قبیله ای می باشد که باعث می شود شاهد عقب گرد در توسعه شهرستان باشیم .

 
وی ابراز داشت : انتخابات فرصتی می باشد که مردم در سرنوشت خود نقش داشته باشند و با رای خود توسعه و تحول را رقم بزنند.
 
نادر منتظریان گفت : کرسی مجلس شورای اسلامی از مهمترین انتخاب ها در تعیین سرنوشت می باشد که نظارت بر اجرای عملکرد ها و قانون گذاری از آثار ان می باشد.
 
کاندیدای جبهه انقلاب شهرستان های بویراحمد و دنا اخلاق مداری و دینداری در تبلیعات انتخاباتی را مهم ارزیابی کرد و گفت : کاندیداها باید برنامه های خود را به مردم بگویند تا مردم با نگاه توسعه محور در تعیین سرنوشتشان اقدام کنند.
 
منتظریان عدم توسعه یافتگی ، فساد ،تبعیض و بی عدالتی را ازجمله دلایل انتخاب اشتباه عنوان کرد و گفت :  نقطه شروع تحول در توسعه ، انتخاب صحیح است که ۴ سال اینده یک شهرستان را رقم می زند.
 
وی از دیگر اثر گذاری های انتخاب اشتباه را وضع قانون های اشتباه عنوان کرد و گفت : مردم پیشانی آسیب پذیری قوانین خنثی هستند که باز هم این به انتخاب خود مردم باز می گردد.
 
او با بیان ابنکه برخی کاندیداها با بردن قران در منزل مردم بدنبال القاء خود به مردم برای انتخاب شدن هستند که این کار اشتباه است گفت : کسی که با این وضعیت می خواهد به کرسی مجلس تکیه بزند به طور حتم بدنبال توسعه نبوده و مردم برای او مهم نیستند که با فشار می خواهد به کرسی دست یابد.
 
منتظریان خط کشی بین مردم را اشتباه ارزیابی کرد و گفت:  مردم از هر گروه و جناحی در انتخابات با یک انتخاب درست یا اشتباه سرنوشت انها تعیین می شود،  پس نباید با خط کشی بدنبال گسست اتحاد مردم برای دست یابی به مقاصد سیاسی باشیم.
 
وی این انتخابات را مهم ارزیابی کرد و گفت ، کشور دارای شرایط خاصی است که باید به دست نیروهای ازموده ، مقاوم ، ایثارگر در عمل داده شود تا با وضع قوانین نیازمند وضع موجود بدنبال تغییر و توسعه باشند .
 
منتظریان گریزی به نقش زنان در جامعه زد و گفت : عزتمند ترین زنان ، زنان جامعه اسلامی می باشند ، در صورتی که در غرب به عنوان ابزار به زن نگاه می شود .
 
وی جایگاه زنان را در جامعه مهم ابراز کرد و گفت:  جایگاه زنان ویژه می باشند و باید از انها در پست های مدیریتی استفاده شود.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
هاشم
1398/10/25 - 08:48
واقعا حرف دل مردم رو زدید
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.