گروه: اخبار استان خبر: 142515 / تاریخ انتشار : 1398/10/24 ساعت : 19:16
دریادواره شهدای روستای مونه از توابع بخش موگرمون لنده مطرح شد:

سپاه با درهم کوبیدن هیمنه قدرت پوشالی امریکایی ها آن را به جهانیان به تصویر کشید+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در جهان به گونه ای است که قدرت پوشالی امریکا را درهم شکسته و پوشالی بودن این ابرقدرت را به رخ جهانیان کشیده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یادواره پنج شهید والمقام روستای مونه از توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده به همت حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی و پایگاه مقاومت بسیج روستای مونه و با حضور مسئولان و خانواده های معظم شهدا، ایثاراگران و ساکنین این روستا برگزارشد.

 

سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام این روستا و یک هزار و 800شهید استان و مدافعین حریم گفت: امروز شهدا رسالت سنگینی به دوش ما گذاشتند زیرا باید برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تلاش کنیم چرا که دشمنان در حوزه های مختلف به دنبال کمرنگ کردین ارزش ها با افزایش هنجارهای اجتماعی هستند.

 

وی افزود: مدارس و مساجد دو سنگر مهم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند که بیشترین نقش را برای تعالی و نشر ارزش های  دینی دارند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: اگر به وصایای شهدا نگاهی کوتاه بیاندازیم به خوبی به مهمترین وصیت شهدا که دربین همه آنان مشترک است پی خواهیم برد که پشتیبان ولایت فقیه باشد و امام را تنها نگذارید.

 

وی تاکیدکرد: امروز رسالت مهمی که بر دوش جوانان مومن و انقلابی است بحث ادامه راه روشن شهدا با بصیریت و روشنگری تا رسیدن به اهداف عالی انقلاب اسلامی است.

 

مختاری اظهارکرد: شهادت سردار رشید اسلام شهیدحاج قاسم سلیمانی باعث جوشش خونی تازه در حیات و کالبد جبهه مقاومت در سراسر عالم هستی شده است و اگر دشمن این سردار دل ها را به شهادت رسانید امروز کسی جایگزین وی شده است که شاگرد و جانشین سردار سلیمانی است که تسلط ویژه ای بر جبهه های مقاومت در سوریه، عراق، یمن، لبنان و مهمترین موضوع آشنایی کامل بر تحولات امریکا و اسرائیل دارد .

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: اگر موفقیتی امروز در جبهه مقاومت حاصل شده است مرهون تفکر انقلابی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است که استاد شکست استراتژیک امریکایی ها در منطقه بوده است.

 

وی در ادامه افزود: اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در جهان به گونه ای است که قدرت پوشالی امریکا را درهم شکسته و پوشالی بودن این ابرقدرت را به رخ جهانیان کشیده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: امروز سپاه ستون خیمه انقلاب است و خود را در تمام بحران ها و حوادث غیرمترقبه فدای ملت و نظام خواهد کرد و این را یک افتخار می داند که مهمترین ثمره آن خادمی مردم و اعتماد مردم به سپاه است.

 

در ادامه این مراسم فرزاد فتحی از شاعران برتر استانی و محمد نادری از مداحان شهرستان لنده در وصف شهدای این روستا مرثیه سرایی کردند.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نماید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.