گروه: اخبار استان خبر: 142509 / تاریخ انتشار : 1398/10/24 ساعت : 13:43
داغ های مجازی؛

وقتی رئیس آموزش و پرورش باشت رقیبان نماینده را خار و خاشاک می نامد+عکس

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان باشت مطلبی در فضای مجازی منتشر کرده است که سوژه کاربران برخی شبکه های اجتماعی شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اعلام نظر شورای نگهبان در رابطه با وضعیت تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و نبود نام غلامرضا تاجگردون در بین اسامی که از طرف این شورا تائید شده اند موجی از اما و اگرها را در شبکه های اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به راه انداخته است به طوری که رسانه های محلی روزانه از تائیدی وی خبر می دهند و دقایقی بعد همان رسانه ها خبر خروجی خودشان را تکذیب می کنند.

 

 در فضای داغ و پر التهاب مجازی  هم بیشتر مدیران شهرستانی نیز از قافله عقب  نیفتاده اند به طوری که محمود نظری رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان باشت  به حمایت از غلامرضا تاجگردون مطلبی را  در یکی از شبکه های اجتماعی  ارسال کرده است که سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

 

نظری در این پیام نوشته است : ان شاء الله  خبرهای خوشی در راه است ،بزودی با سونامی که می رسد  هر چه خار و خاشاک سر را است با خود می برد.

 

این مطلب محمود نظری باعث شده است  تا با عکس العمل کاربران شبکه های اجتماعی قرار گیرد.

 

این در حالی است که مدیران از انجام تبلیغات انتخاباتی برای نامزدهای انتخابات در فضای مجازی و حقیقی منع شده اند اما گاهی مشاهده می شود که برخی مدیران توجهی به این مساله ندارند  و آشکارا به تبلیغ کاندیدای مورد نظر خود و تخریب دیگران می پردازند که یک نمونه از ان اشاره شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.