گروه: اخبار استان خبر: 142460 / تاریخ انتشار : 1398/10/24 ساعت : 08:10

منچستریونایتد در آستانه جذب ستاره پرتغالی

به نظر می رسد که ستاره پرتغالی اسپورتینگ لیسبون یعنی برونو فرناندز در آستانه انتقال به منچستریونایتد قرار دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس "ورزش سه"، هفته گذشته نشریه دیلی میل انگلیس فاش کرد که اد وودوارد، رئیس باشگاه منچستریونایتد، با مدیر برنامه های برونو فرناندز و مدیر برنامه های این بازیکن جلساتی را برگزار کرده است. همچنین روزنامه رکورد پرتغال نیز مدعی شده که این هافبک 25 ساله به باشگاه منچستریونایتد نزدیک شده است. رکورد همچنین ادعا کرده که باشگاه یونایتد در هفته جاری پیشنهاد خود را برای جذب فرناندز ارائه خواهد داد.

 

نشریه رکورد در بخشی دیگر به تمجید از تعهد برونو فرناندز پرداخته است. این نشریه پرتغالی اذعان داشته که برونو فرناندز کاملا به اسپورتینگ متعهد است و با وجود شایعات می خواهد در دربی روز جمعه مقابل بنفیکا به میدان برود. با این حال این امکان وجود دارد که در صورت تسریع در مذاکرات، فرناندز به غایب بزرگ دربی لیسبون تبدیل شود. تیم سولسشر در حال حاضر با ضعف در خط میانی روبروست و مصدومیت پل پوگبا نیز به این مشکلات افزوده است؛ موضوعی که باعث شده یونایتد تمام تلاش خود را برای جذب فرناندز انجام دهد.

 

 

 

 

گزارش ها حاکی از آن است که فرناندز طی روزهای آینده با قراردادی به ارزش 60 میلیون پوند راهی اولدترافورد خواهد شد. این هافبک پرتغالی احتمالا هفتگی 150 هزار پوند حقوق دریافت خواهد کرد.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.