گروه: اخبار استان خبر: 142446 / تاریخ انتشار : 1398/10/23 ساعت : 14:49
پس از آشوب طلبی عده ای به بهانه پاسداشت یاد جانباختگان سانحه هوایی؛

هشتگ #کاسبان_خون ترند نخست توییتر شد

کاربران شبکه های اجتماعی در توییتر و اینستاگرام به رفتار کاسبکارانه و آشوب طلبانه برخی با عنوان دانشجو و هنرمند در تجمعات محدود تهران و برخی استانها که به بهانه سوگواری حادثه سقوط هواپیما شکل گرفت واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کاربران شبکه های اجتماعی به ویژه در توییتر و اینستاگرام نسبت به رفتار کاسبکارانه برخی با عنوان دانشجو و هنرمند در تجمعات محدود تهران و برخی استانها که به بهانه سوگواری برای حادثه سقوط هواپیما شکل گرفت واکنش نشان دادند.

کاربران ذیل کلیدواژه #کاسبان_خون تاکید کردند ادعای سوگواری و مطالبه گری برای جانباختگان، آنهم ٣روز بعد از آن حادثه که در قالب تجمع های ساختار شکن و به بهانه اعلام خطای پدافند شکل گرفت نوعی بازی سیاسی و کاسبی با خون جانباختگان است.

این هشتگ از شب گذشته در توییتر در حدود 45 هزار توییت و ریتوییت به خود اختصاص داد و به ترند اول توییترفارسی تبدیل شد.

همینطور کاربران اینستاگرام در حدود 8500 پست را با این هشتگ به اشتراک گذاشتند.

برخی نیز تاکید کردند دفاع ترامپ و سرکرده منافقین یعنی قاتلان مردم و اسطوره های ما از این آشوبها به خوبی نشان میدهد تشکیل تجمعات به بهانه سوگواری آنهم با ٣روز تاخیر موضوعی کاملا هدایت شده از بستر شبکه های اجتماعی است که جریان معاند با بهره گیری از ضعف سواد رسانه ای عده ای در داخل و هماهنگی عناصرشان در میدان، آن را رقم زده است.

برخی از پست های کاربران را در ادامه می خوانید:

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.