گروه: اخبار استان خبر: 142442 / تاریخ انتشار : 1398/10/23 ساعت : 15:16

محاصره خانه بهداشت روستای«کوخدان» دنا در میان برف و سرما+تصاویر

با گذشت چند روز از بارش برف در شهرستان دنا،همچنان مشاهده می شود که جاده خانه بهداشت روستای کوخدان از بزرگترین روستاهای این شهرستان مملو از برف است ودسترسی به آن به سختی صورت میگیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از وظایف راهداری و حمل و نقل جاده ای در روزهای برفی، بازکردن مسیرها و جاده های دسترسی است تا مانع مختل شدن عبور و مرور شودند، شهرداری نیز همین وظیفه را در سطح شهر و خیابانهای شهر دارد.

 

اما تنها باز کردن خیابان ها و مسیرهای اصلی کافی نبوده بلکه باید جاده دسترسی به مکان های مهم مثل خانه بهداشت در روستاها نیز توسط ماشین آلات سنگین باز شده تا دسترسی روستانشینان به آن امکان پذیر شود. 

 

با گذشت چند روز از بارش برف در شهرستان دنا،همچنان مشاهده می شود که جاده خانه بهداشت روستای کوخدان از بزرگترین روستاهای شهرستان دنا مملو از برف است ودسترسی به آن به سختی صورت میگیرد.

 

در این شرایط سرما و امکان بروز بیماری های زمستانی که بیشتر متوجه افراد سالخورده و کودکان است، ضرورت دسترسی آسان تر به خانه بهداشت در روستاها بیشتر احساس می شود. 

 

روستای کوخدان دنا با جمعیتی بالا که در 3 کیلومتری شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا واقع شده است پس از گذشت چند روز از بارش برف هنوز جاده دسترسی به خانه بهداشت در آن باز نشده است و خطراتی را برای روستانشینان به وجود آورده است چرا که ممکن است هر لحظه برای ساکنان مشکلی به وجود آید.

 

در این شرایط میطلب دهیار روستای کوخدان که در باز شدن خیابان اصلی روستا با ماموران راه داری و حمل و‌نقل جاده ای شهرستان همکاری کرده و در اسرع وقت عبور و مرور را میسر کردند نیز در خصوص باز شدن جاده دسترسی به خانه بهداشت این روستا اقدام کند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.