گروه: اخبار استان خبر: 142438 / تاریخ انتشار : 1398/11/1 ساعت : 14:46
مدیرکل آموزش و پرورش در گفتگو با صبح زاگرس:

نگاه طایفه گرایی مانع توسعه استان شده است

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس تحقیقاتی که انجام شده قطعا یکی از موانع توسعه استان، نگاه قومی، قبیله ای و طایفه ای و قوم گرایی در انتخابات است.

مدیرکل  آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد  در گفت و گو  با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: یکی از آسیب های اجتماعی جدی که در استان ما وجود دارد نگاه قومی، قبیله ای، عشیره ای و طایفه ای است که این نگاه در واقع مانع از تفکر شایسته سالاری در جامعه خواهد شد.

 

زارع پور بیان کرد:  امیدوار هستیم همه کسانی که در استان نقش دارند و می توانند منشا اثر باشند در رابطه با اصلاح این نوع نگرش و این تفکر همچنین نهادینه کردن فرهنگ شایسته سالاری، شایسته گزینی و شایسته گماری و انتخاب فرد شایسته  تلاش کنند.

 

وی  عنوان کرد: قطعا یکی از موانع توسعه استان بر اساس تحقیقاتی که انجام شده نگاه قومی، قبیله ای و طایفه ای و قوم گرایی است اگر این نگاه حاکم باشد نمی توانیم در انتخاب افراد شایسته و افرادی که صلاحیت لازم را داشته باشند اقدام کنیم.

 

مدیرکل  آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر این نگاه حاکم باشد قطعا مانع پیشرفت، توسعه و تعالی استان خواهد شد و به عقب ماندگی استان کمک می کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.