گروه: اخبار استان خبر: 142433 / تاریخ انتشار : 1398/10/30 ساعت : 10:53
مدیرکل جهاد کشاورزی استان در گفتگو با صبح زاگرس:

مهمترین معضل انتخاب کاندیدای طایفه ای عدم توسعه متوازن است

رئیس جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بدون شک اینکه استان تا کنون نتوانسته آن گونه که باید توسعه پیدا کند به دلیل بحث انتخابات طایفه ای بوده است.

رئیس جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در خصوص انتخاب کاندیدای طایفه ای گفت: ما مخالف انتخابات طایفه ای در استان هستیم دستگاه و سازمان ما یک سازمان تخصصی است و همیشه سعی کرده ایم و تذکر داده ایم که در وقت اداری کارمندان سازمان جهادکشاورزی استان نباید از هیچ کاندیدی حمایت کنند و امکانات سازمان در سطح استان و شهرستان ها به هیچ وجه نباید در اختیار هیچ کاندیدایی قرار بگیرد.

 

الیاس تاج الدینی گفت: در انتخابات افرادی باید انتخاب شوند که تخصص لازم را داشته باشند و از مقبولیت عمومی برخوردار باشد بحث طایفه گرایی و جناحی برخورد کردن را باید در استان کنار بگذاریم.

 

تاج الدینی تصریح کرد: مردم در انتخاب خود باید اجرایی بودن و تجربه و تخصص کاندید مجلس شورای اسلامی را مورد نظر قرار دهیم و به این سمت حرکت کنیم.

 

رئیس جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: بدون شک اینکه استان تا کنون نتوانسته آن گونه که باید توسعه پیدا کند بحث انتخابات طایفه ای بوده است و تا زمانی که شرایط این گونه باشد مطمئن باشید هیچ توسعه ای در استان نخواهیم دید.

 

وی تصریح کرد: مهمترین معضل  انتخابات طایفه ای این است که  آن کاندیدا انتخاب شده خود را وام دار یک طایفه خاص می داند و به سایر حوزه های انتخابیه اش آن گونه که باید توجه نمی کند به همین دلیل توسعه ای هم رخ نمی دهد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.