گروه: اخبار استان خبر: 142428 / تاریخ انتشار : 1398/10/23 ساعت : 13:59
دراولین همایش علمی و پژوهشی گام دوم انقلاب در لنده مطرح شد:

وحشت مستکبرین از نفوذ استراتژیک جمهوری اسلامی در منطقه و جهان اسلام +تصاویر

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح گفت:: آنچه امروز باعث ترس و وحشت مستکبرین عالم شده است بحث نفوذ و عمق استراتژیک راهبردهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان اسلام است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروز اولین همایش علمی وپژوهشی گام دوم انقلاب با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه فتح، اساتید،نخبگان و مسئولان شهرستان لنده در حسینیه ثارالله برگزارشد.

 

در ابتدای این همایش سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری با اشاره به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب گفت: امروز بیانیه گام دوم انقلاب در مسیر تعالی و پیشرفت ایران اسلامی است که باید این بیانیه به درستی از نخبگان و صاحبنظران و اندیشمندان در بین احاد مختلف جامعه تبدین و تشریح شود.

 

وی افزود: بدون شک استفاده از فضای نخبگانی جامعه در پیشبرد اهداف عالی این بیانیه می تواند نقش مهمی در توسعه کمی و کیفی آن در بین آحاد جامعه مثمر ثمر واقع شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: تعیین راهبردهای مشخص شده در این بیانیه می تواند به عنوان نقش راه برای همه ما به خصوص نسل جوانی باید که در این بیانیه بیش از چهل بار مقام معظم رهبری در این بیانیه به آن و نقش جوانان تاکید کرده است.

 

 

در ادامه نیز محمد جواد فرحبخش با اشاره به نقش بیانیه گام دوم در تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی گفت: امروز سردار قاسم سلیمانی نمونه ای بارز از اهداف متعالی انقلاب اسلامی با تاسی از فرهنگ ایثار و شهادت است که به سید الشهدای مقاومت لقب گرفت.

 

وی افزود: آنچه در بیانیه گام دوم طرح شده است بدون شک نقش راه همه مردم و مسئولان برای رسیدن انقلاب اسلامی به نقطه قابل اتکا است که قله های موفقیت پیروزی زیادی را در راه به همراه خواهد داشت.

 

مسئول هیئت های اندیشه ورز سپاه فتح تصریح کرد: تاکید ویژه مقام معظم رهبری بر نگاه به داخل کشور و اتکا به شعار ما می توانیم مهمترین بحث برای اجرایی شدن این مهم با عدن نگاه به خارج است.

 

وی تاکیدکرد: امروز تنها هدف دشمن القا یاس و ناامیدی آحاد جامعه و سوء استفاده از غفلت هایی است که دانسته و یا ندانسته صورت می گیرد لذا در این حوزه باید مراقبت بسیاری کرد.

 

فرحبخش گفت: بیانیه گام دوم انقلاب برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است که با خودسازی و مطالبه گری با روحیه جهادی با سرعت بیشتری در مسیر تحقق قرار خواهد گرفت.

 

 

در ادامه نیز سید عیسی تقوی از معتمدین شهرستان لنده نیز چند دقیقه ای به تشریح این بیانیه و نقش ان در جامعه و چگونگی آماده سازی جوانان در این حوزه اشاراتی داشته است.

 

سرهنگ مصطفی مثنوی با اشاره به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب گفت: همه فرمایشات امامین انقلاب اسلامی به عنوان چشم اندازی روشن برای رسیدن به اهداف عالی این انقلاب است که در چهل سال اول و ورود به چهل ساله دوم  می تواند رد تقابل با دشمن به عنوان یکی از راهبرد های مهم تلقی شود.

 

وی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در حالی از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده است که دشمنان همواره در فکر تغییر حکومت ایران اسلامی هستند ولی غافل از اینکه برنامه ریزی های ترسیم شده برای یک حرکت چهل ساله است.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح تصریح کرد: امروز ملت ایران به همه مستکبرین عالم در مراسم تشییع سردار سلیمانی ثابت کرد که در تمام میدان ها ید واحده هستند و هرکجا که لازم باشد سیلی سختی به دشمنان خواهند زد.

 

وی تاکیدکرد: شجاعت سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران باعث آبروداری نظام جمهوری اسلامی شده است..

 

مثنوی اظهارکرد:  مضامین بیانیه گام دوم انقلاب چنان عالی است که رهنمون ها، توصیه ها، راهبردها و دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی به درستی در آن ترسیم شده است.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: امروز موقعیت داخلی کشور ما به خصوص موقعیت استراتژیک ایران اسلامی باعث شده است تا مستکبرین عالم همواره به آن چشم طمع بدوزند و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح گفت: امروز در حالی که دشمن آرایش جنگی به خود گرفته است مقام معظم رهبری با هوشمندی و درایت بیانیه ای را مطرح می کند که به خودی خود جامعه عمل پوشیدن به آن مهمترین عامل خنثی سازی تهدیدات دشمن است.

 

وی در ادامه گفت: یکی دیگر از مهمترین مواردی که مقام معظم رهبری به آن تاکید زیادی داشته و دارند بحث عدم پیوستگی نسلی است که این مهم را در این بیانیه به درستی مطرح کردند و نسل جوانان ما با اتکا به شعارهای دهه اول انقلاب باید در مقابل دشمنان ایستادگی داشته باشند.

 

مثنوی گفت:امروز گفتمان انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک گفتمان جهانی در حالص صدور به کشورهای مختلف است و همین گفتمان نیز امروز نقطه بازدارنده گفتمان سایر کشورهای مستکیری جهان است.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: امروز رمز بقا و حیات انقلاب اسلامی ما در  اتکا به شعار ما می توانیم است و اگر روزی در سال های پایانی دفاع مقدس جشن خودکفایی ساخت فشنگ سلاح کلاشینکف را می گرفتیم امروز با اقتدار و افتخار در حال ساخت موشک های بالستکی هستیم که در ضمره چند کشور برتر در این حوزه در جهان قرار گرفتیم.

 

مثنوی در ادامه تاکیدکرد: آنچه امروز باعث ترس و وحشت مستکبرین عالم شده است بحث نفوذ و عمق استراتژیک راهبردهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان اسلام است.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح گفت: امروز و بعد از 70سال تنها قدرتی که در جهان توانست پایگاه نظامی امریکا را روی کره خاکی هدف قرار دهد جمهوری اسلامی ایران است و این یعنی اوج اقتدار و عظمت یک ملت در مبارزه با استکبار جهانی.

 

وی افزود: یقین داشته باشید اگر امریکا راهبرد روشنی از توانمندی و قدرت موشکی ما می داشت جواب ما را حتما می داد ولی توانمندی ما چنان کوینده بود که امریکایی ها هیچ پاسخی در منطقه نداشتند.

 

مثنوی گفت: امروز اعلام می کنیم اگر روز یدشمن دست از پا خطا کند در کمتر از ده ثانیه تل آویو و حیفا را در اسرائیل باخاک یکسان خواهیم کرد  کما اینکه در حمله به پایگاه عین السد بیش از یک هزار موشک بالستیک آماده پرتاب داشتیم و امروز این گستره موشکی ما به جای جای ایران اسلامی رسیده است.

 

در پایان این همایش از نفرات برتر که بهترین مقالات را به این همایش ارسال کردند تجلیل شد:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.