گروه: اخبار استان خبر: 142402 / تاریخ انتشار : 1398/10/22 ساعت : 19:02

لیست های محرمانه ای که سر از فضای مجازی درآوردند/دادستان ورود کند

انتشار تصویری از لیست نامزدهای انتخابات حوزه بویراحمد و دنا و وضعیت تایید یا عدم صلاحیت آن ها باید مسئولان نظارتی را به سمت واکاوی علل انتشار لیست های عموما محرمانه سوق دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز نتایج بررسی احراز  صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد و به گمانه زنی های رسانه ها پایان داده شد.

 

البته امروز نیز با وجود این که اسامی در اختیار فرمانداری ها قرار گرفته شد اما ضعف در اطلاع رسانی دقیق باعث شد باز هم گمانه زنی در خصوص تایید صلاحیت شدگان و کسانی که صلاحیتشان احراز نشده است به وجود بیاید که بهتر است مسئولان مربوطه در این زمینه پاسخگو باشند و همچین برای جلوگیری از تکرار این اتفاق چاره اندیشی کنند.

 

اما موضوع مهمتری که در این بحث به ان می پردازیم انتشار تصویری از لیست نامزدهای انتخابات حوزه بویراحمد و دنا و وضعیت تایید یا عدم صلاحیت آن ها بود که با جزئیات منتشر شده بود و دلایل عدم احراز صلاحیت آن ها نیز در آن نوشته شده بود.

 

سوال اساسی این است که این لیست ها که عموما محرمانه هستند چرا و چگونه سر از فضای مجازی درمی آورند و چه کسانی اقدام به انتشار آن ها می کنند؟ آیا کسانی که به این لیست ها دسترسی دارند افراد مورد اعتمادی هستند؟

 

آیا کسانی که اقدام به انتشار این تصویر و موارد مشابه می کنند به فکر آبروی افرادی هستند که نامشان در این لیست وجود دارد؟ دادستان مرکز استان می تواند وارد قضیه شود و در این زمینه با خاطیان و عوامل منتشر کننده این تصویر برخورد قانونی صورت گیرد تا در مراحل حساس تر بعدی چنین موضوعاتی تکرار نشود چرا که به نظر نمی رسد در هیچ نقطه ای از کشور چنین اتفاقی رقم بخورد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
R. Tj
1398/10/23 - 18:12
لیست مثل اینکه توسط بویر نیوز قرار داده شده و بعد از خبر شما سریعا حذف کرده ولی بنده خدا نمیدونسته چیزی به اسم تاریخچه اینترنت وجود داره و ردش اونجا باقی میمونه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.