گروه: اخبار استان خبر: 142395 / تاریخ انتشار : 1398/10/28 ساعت : 17:33
هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی در گفتگو با صبح زاگرس:

کاندیداها قوم گرایی را به مردم القا کرده اند/نبود توسعه از معضلات انتخاب کاندید طایفه ای است

مسلم جهانبخش گفت: کاندیدایی که به دنبال رای طایفه ای هستندگاهی فقط به فکر منافع شخصی خود هستند،؛ بیکاری، نبود توسعه و فرهنگ نامناسب از جمله معضلات انتخابات طایفه ای است.

هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص انتخاب کاندیدای طایفه ای در انتخابات گفت: در درجه اول به مردم استان تسلیت عرض می کنم که کار را از طایفه گرایی هم رد کرده اند قبلا اصلاح طلب و اصولگرا می‌گفتند اکنون نزدیک انتخابات که  می شود مردم به کاندیدایی رای می دهند که پولش بیشتر باشد.

 

مسلم جهانبخش گفت: مردم به کاندیدایی رای می دهند که  کسی را مشغول به کار کرده است و یا حزب و گروه را برای رای دادن مد نظر قرار می دهند، هر چند اصولگرا و اصلاح طلب هم اشتباه است اما باز هم کنار می‌رود و طایفه گرایی به میان می آید.

 

این نقاش کهگیلویه و بویراحمدی گفت: مردم در انتخاب خود شخصیت فرد مورد نظر را در نظر نمی گیرند و فقط طایفه او را مد نظر قرار می دهند مردم باید توجه کنند چه کسی را با چه شخصیتی وارد مجلس می کنند،  مجلس یک نهاد قانونگذاری است اما متاسفانه گاهی در استان می‌بینیم که طایفه گرایی و قوم گرایی  بسیار پر رنگ است.

 

جهانبخش تصریح کرد: برخی خود را روشنفکر می دانند اما انتخابات که  می‌شود خود را گم می‌کنند و به همین عرصه  یعنی قوم گرایی و طایفه گرایی ورود می کنند به نظر من این یک موضوع و مشکل بسیار بدی است که خود کاندیداها به مردم القا کرده اند.

 

وی عنوان کرد: کاندیداها مردم را با اینگونه ترفندها به سمت خود می کشد و باعث می شود که دست مردم همیشه به سمت نمایندگان دراز باشد،  مردم قدرت و میزان رای خود را در نظر نمی گیرند که چقدر می تواند در  روند کشور تاثیر گذار باشد.

 

 جهانبخش گفت: کاندیدایی که به دنبال رای طایفه ای هستند گاهی فقط به فکر منافع شخصی خود هستند؛ بیکاری، نبود توسعه و فرهنگ نامناسب از جمله معضلات انتخابات طایفه ای است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.