گروه: اخبار استان خبر: 142392 / تاریخ انتشار : 1398/10/22 ساعت : 13:31
گزارش مردمی:

14سال چشم انتظاری ساکنین محله پشت بنیاد برای حداقل امکانات شهری در لنده+تصاویر

توسعه زیر ساخت های شهری به عنوان یکی از مهمترین راهبردهای پیش روی شهرداری ها است که در ترسیم چشم انداز های مدیریتی مدیران می تواند تحقق یابد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروزه سیمای شهری و توجه به امر خطیر توسعه زیرساخت های شهری از مهمترین مواردی است که در جوامع شهری همواره مورد تاکید است لذا شهرداران و مسئولان حوزه شهری همواره به دنبال رفع مشکلات زیر ساختی هستند.

 

توسعه زیر ساخت های شهری به عنوان یکی از مهمترین راهبردهای پیش روی شهرداری ها است که در ترسیم چشم انداز های مدیریتی مدیران می تواند تحقق یابد.

 

توسعه شهری زمانی حاصل می شود که زیرساخت های کامل یک شهر به نقطه قابل اتکا رسیده باشد و در نتیجه اجرای گام به گام توسعه شهری را برای شهرداری ها امکان پذیر می کند.

 

در چند سال گذشته تلاش های خوبی در حوزه خدمات شهری توسط شهرداران صورت گرفته است ولی در این بین به حاشیه شهر کمتر توجه شده است و همین امر باعث شده است که امروز مشکلات این مناطق حاشیه نشین چندین برابر شود.

 

محله پشت بنیاد شهید فعلی از محلاتی است که در 14سال گذشته احداث شده است و روند شهرنشینی را خیلی سریع در پیش گرفته است ولی از خدمات شهری کمترین بهره لازم را برده است به طوری که این محله با گذشت بیش از چهارده سال هنوز جاده ارتباطی ندارد و لوله کشی آب این محله  بصورت زمینی و از زمین های مالکان مختلف عبور و به ساکنین این محله می رسد که بازهم مشکلات خاص خود را در پی دارد.

 

حامد حسین نژاد از ساکنین این محله در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: یکی از مهمترین مشکلات در فصل زمستان بحث گل و لایی و قطع مسیر ارتباطی ما به مرکز شهر است که حقیقتا تا کنون چندین بار به شهرداری و شورای شهر برای ریختن مخلط و حتی بیس و شن مراجعه کردیم که هیچ نتیجه ای در پی نداشت.

 

وی افزود: مشکلات این محله را در 14سال گذشته همجا گفتیم و به همه مسئولان نیز مراجعه کردیم که تا کنون هیچ جوابی در پی نداشت و گاز و برق را نیز به سختی و با همکاری این دو شرکت در جلوی منزلمان کشیدیم.

 

بزرگر از جانبازان این محله گفت: در طول مدت 14سالی که از شهرداری پروانه ساخت گرفته ایم تا کنون کوچکترین کاری شهرداری برای رفع مشکلات ما در فصل زمستان که مشکلات چندین برابر است صورت نگرفته است.

 

وی افزود: بعضی روزها که وضعیت جسمانی ام به دلیل شیمیایی دوران جنگ بسیار حاد می شود حتی آمبولانس115 نیز نمی تواند به جلوی درب منزل بیایید برای انتقال به مرکز بستر درمانی و حتی پرسنل مجبورند روی برانکارد فاصله زیادی را طی کنند.

 

برزگر گفت: انتظار داریم مسئولان و متولیان امر نسبت به رفع مشکلات این محله اقدامی خداپسندانه انجام دهند که چهارده سال چشم انتظاری به یک سرانجام خوب ختم به خیر شود.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نماید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.