گروه: اخبار استان خبر: 142390 / تاریخ انتشار : 1398/10/22 ساعت : 12:32

عاقبت تایید صلاحیت غلامرضا تاجگردون به کجا رسید؟

در حالی که همگان منتظر بودند با اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس یازدهم، نام غلامرضا تاجگردون نیز در میان اسامی دیده شود اما با توجه به خبرهای رسیده هنوز در خصوص این موضوع خبری منتشر نشده است .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرانجام پس از کش و قوس های فراوان اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی به فرمانداری ها اعلام شد و هر چند هیچ کدام از فرمانداری ها به طور رسمی اسامی را اعلام نکردند اما خبرهای منتشر شده تا حدود زیادی تکلیف را مشخص کرده است.

 

حوزه انتخابیه گچساران و باشت یکی از پرحاشیه ترین حوزه های انتخابیه در سراسر کشور بوده است و اتفاقات اخیر در نشست های انتخاباتی این موضوع را تایید می کند.

 

در حالی که همگان منتظر بودند با اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده، نام غلامرضا تاجگردون نیز در میان اسامی دیده شود اما با توجه به خبرهای رسیده هنوز در خصوص این موضوع خبری منتشر نشده است و شنیده ها حاکی از عدم احراز صلاحیت نماینده فعلی گچساران و باشت دارد.

 

گفته می شود یکی از دلایلی که هنوز تایید یا عدم احراز صلاحیت غلامرضا تاجگردون اعلام نشده این است که برای پاسخ به ابهامات موجود در پرونده خود تلاش می کند و به نظر می رسد تا چند روز آینده نتیجه اعلام خواهد شد.

 

گفتنی است در روزهای اخیر اتهاماتی به نماینده گچساران و باشت نسبت داده شد که شاید در روند بررسی پرونده وی تاثیرگذار بوده است، البته پیش از این نیز مسائلی در خصوص تجگردون عنوان شده بود که درستی آن ها در هاله ای ابهام قرار داشت.

 

به شکل قطعی می توان اظهار داشت که عدل هاشمی پور، غلام محمد زارعی، مهدی روشنفکر، سید قدرت الله حسینی و حجت الاسلام محمد موحد از جمله کاندیداهای سرشناسی بودند که تایید صلاحیت شدند.

 

اکنن باید منتظر ماند و دید آیا غلامرضا تاجگردون مجوز حضور در کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیدا خواهد کرد و مربع رقابت در شهرستان های گچساران و باشت شکل می گیرد یا این که تاجگردون از کورس چهارگانه عقب خواهد ماند.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.