گروه: اخبار استان خبر: 142388 / تاریخ انتشار : 1398/10/23 ساعت : 12:51

گودالی در تونل دهدشت-چاروسا که بلای جان شهروندان شده بود+تصاویر

تونل ارتباطی دهدشت به مناطق چاروسا و دیشموک از جمله مهمترین راه ارتباطی این بخش ها با مرکز شهرستان کهگیلویه است که بارها مشکلات آن در همین پایگاه خبری منتشر شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تونل ارتباطی دهدشت به مناطق چاروسا و دیشموک از جمله مهمترین راه ارتباطی این بخش ها با مرکز شهرستان کهگیلویه است که بارها مشکلات آن در همین پایگاه خبری منتشر شده است.

 

با این وجود  تماس های مکرر و پیام های زیادی از طرف شهروندان این مناطق به مسئولین امرمبنی بر ایجاد گودالی نسبتا عمیق در کف این تونل گرفته شد. به گفته مردم این گودال باعث ایحاد مشکلات فراوانی برای رانندگان شده بود،به نحوی که خسارات زیادی به خودروها وارد شده وهر لحظه امکان تصادف وجود داشت.

 

بعد از این بود که فرماندار کهگیلویه حضورا به محل مورد نظر رفته تا اطلاع دقیقتر و کاملی از مشکلات تونل بدست آورد و بلافاصله کارکنان اداره راهداری با حضور در این مکان گودال ایجاد شده را تعمیر و مرمت کرده تا از بروز حوادث بدتر جلوگیری کرد.

 

البته فرماندار کهگیلویه در هنگام برگشت از تونل دچار حادثه رانندگی شده که هیچ گونه خسارت جانی و مالی برای او بوجود نیامده است.

 

تصاویر تکمیلی در ادامه آمده است؛

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.