گروه: اخبار استان خبر: 142381 / تاریخ انتشار : 1398/10/22 ساعت : 09:20
دربازرسی از بازار لنده صورت گرفت:

کاهش دغدغه مردم با تشدید بازرسی ها از بازار درلنده/تشویق صنوف منصف+تصاویر

در ادامه تشدید بازرسی های سرزده از بازار امروز فرماندار به همراه جمعی از بازرسین صمت استان از وضعیت بازار شهرستان لنده بازدید کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، بعد از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین در کشور یکی از مهمترین تاکیدات مقام معظم رهبری بحث جلوگیری از افزایش قیمت کالاها بود است که در این رابطه توصیه های موکدی به مسئولان در خصوص تشدید بازرسی ها از وضعیت بازار داشتند.

 

امروز نیز فرماندار شهرستان لنده به همراه دو اکیپ بازرسی با حضور در بازار شهرلنده از آخرین وضعیت بازار این شهرستان را مورد ارزیابی و بازرسی قرار داده و صنوف متخلف را به تعزیرات حکومتی معرفی کردند.

 

سید خدادوست موسوی در بازدید از بازار گفت: یکی از مهمترین مطالبات مردم جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها ناشی از افزایش قیمت بنزین است که در هفته های گذشته دو دو نوبت و امروز در راستای مطالبات مردمی صورت گرفته است.

 

وی افزود: رعایت انصاف در کسبه بازار شهرستان لنده زبانزدعام و خاص است و حقیقتا باتوجه به بازرسی های صورت گرفته این ادعا نیز به تائید بازرسان صمت استان رسیده است.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: برخی از کسبه بازار در حین بازرسی اقدام به تعطیلی کسب و کار خود کردند که این اقدام از سوی کسبه بازار تخلف و قطعا با کسانی که این اقدام را انجام داده اند برخورد و به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.

 

وی در ادامه از حضور بازرسان صمت و تعزیرات حکومتی در بحث بازرسی های پی در پی در شهرستان لنده قدردانی کرد و از آنان خواست تا کسبه ای که نسبت به رعایت حقوق شهروندان بیشترین همکاری را دارند تشویق کنند.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نماید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.