گروه: اخبار استان خبر: 142356 / تاریخ انتشار : 1398/10/27 ساعت : 09:50
اسفندیار احمدی در گفتگو با صبح زاگرس:

انتخاب کاندید طایفه ای فرصت های برابر را از بین می برد

خواننده کهگیلویه و بویراحمدی گفت: از جمله مهمترین شاخص های شایسته سالاری علم، تخصص و توان اجرایی است بر خلاف این قضیه انتخاب قبیله ای سبب عقب افتادن استان در شاخص های مختلف می شود.

خواننده مطرح کهگیلویه و بویراحمدی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در خصوص انتخاب کاندید طایفه ای در انتخابات گفت: مردم باید شاخص ها را در نظر گرفته و یک انتخاب اصلح داشته باشند، زیرا انتخابات قومی و قبیله ای آسیب های فراوانی به کهگیلویه و بویراحمد وارد کرده است، بنابراین مردم در انتخاب کاندیداها افراد شاخص را انتخاب کنند.

 

اسفندیار احمدی بیان کرد: از جمله مهمترین شاخص های شایسته سالاری علم، تخصص و توان اجرایی است بر خلاف این قضیه انتخاب قبیله ای سبب عقب افتادن استان در شاخص های مختلف می شود.

 

این هنرمند هم استانی بیان کرد: می توان سوابق نمایندگان را با مطالعه بررسی کرد و مشاهده کنند نماینده ای که توانمندتر است را انتخاب کنند که توان دفاع از حق استان را داشته باشد، انتخاب کنند.

 

وی بیان کرد: از جمله آسیب های انتخاب قومی و قبیله ای، گزینش مدیران از یک قوک و قبیله خاص بوده که این موضوع به تعبیری می تواند فرصت های برابر را از بین ببرد.

 

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.