گروه: اخبار استان خبر: 142348 / تاریخ انتشار : 1398/10/21 ساعت : 15:03

جزئیات مسدودشدن راه های روستایی بخش دیشموک

یکی ازمهمترین عواملی که موجب قطعی جاده های روستاهای بخش دیشموک شده خاکی بودن مسیر است که بارش برف تردد در این مسیر های را برای وسایل نقلیه نیز سخت و دشوار می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بارش باران در سراسر کشور و همچنین استان کهگیلویه و بویر احمد موجب خوشحالی مردم خصوصا کشاورزان شده است.

 

میزان بارش برف در استان کهگیلویه و بویر احمد امروز به اوج خود رسیده و این مسئله باعث تعطیلی بسیاری از مدارس شهری و روستایی در رده های ابتدایی شده است.

 

در شهرستان کهگیلویه و در بخش دیشموک نیز شرایط جوی مناسب نبوده و بارش برف باعث مسدود شدن مسیر 15 روستای این بخش شده است که به همین دلیل مدارس این روستا ها در مقطع های ابتدایی تعطیل اعلام شد ولی در شهر دیشموک در مقاطع ابتدایی تعطیلی وجود ندارد.

 

به غیر از مسیرهای روستایی، مسیر جاده تنگ جویل که راه ارتباطی استان خوزستان و دیشموک به حساب می آید با وجود اینکه هنوز به صورت رسمی افتتاح نشده است، مسدود شده و امکان تردد در این مسیرنیز برای مسافرین وجود ندارد.

 

یکی ازمهمترین عواملی که موجب قطعی جاده های روستاهای بخش دیشموک شده خاکی بودن مسیر است که بارش برف تردد در این مسیر های را برای وسایل نقلیه نیز سخت و دشوار می کند.

 

حبیبی بخشدار بخش دیشموک در این زمینه در گفت و گو با خبرنگار کهگیلویه گفت: بارش برف موجب مسدود شدن راه های برخی از روستاهای دیشموک شده است که راهداری شهرستان کهگیلویه در همین راستا به همراه برخی از وسایل نقلیه سنگین برای بازگشایی مسیرها به این بخش آمده است که امیدواریم هر چه سریعتر این مسیرها باز شوند.

 

وی در مورد تعطیلی مدارس دربخش دیشموک گفت: همان طور که قبلا نیز اعلام شده بود مدارس روستاهای بخش دیشموک در مقطع ابتدایی تعطیل اعلام شده اما در شهر دیشموک همه مدارس دایر هستند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.