گروه: اخبار استان خبر: 142303 / تاریخ انتشار : 1398/10/20 ساعت : 13:33
امام جمعه شهرستان لنده گفت:

ناتوانی امریکا در پاسخ موشکی سپاه/تحقق مهمترین مطالبه مردم در اجرایی شدن علمیات اجرایی جاده لنده به تشان

حجت الاسلام محمودی اصل گفت: تقدیر از حماسه بزرگ سپاه در انتقام خون شهدای مقاومت به خصوص شهید طهرانی مقدم و سردار حاجی زاده که کاری کارستان کرد و وقتی دشمن به طریقه نظامی نتوانستند کاری انجام دهند دست به دامن امپراتوری رسانه ای خود شد و اظهار داشتند که موشک ها به هدف نخورد که برخی ها که ساده لوحانه پذیرفتند که سردار حاجی زاده در نشست خبری این عملیات را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به تقوای الهی گفت:تقوا رمز سعادت و موفقیت انسان در تمام مراحل زندگی انسان است.
 

وی افزود: سبک زندگی حضرت فاطمه(س) می تواند به عنوان الگویی بی بدیل برای همه زنان عالم هستی باشد لذا باید از این ظرفیت عظیم در ارتقای سطح زندگی استفاده شود.


 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: این روزها کشور و جهان اسلام محزون شهادت سردار سلیمانی است که به محور مقاومت مشروعیت جهانی بخشید و جهانی را محزون کرد.


وی افزود:سبک زندگی شهید سلیمانی نمونه ای از یک زندگی نیروی انقلابی است چرا ایشان یک دیپلمات قهار و انسانی کم نظیر در حوزه نظامی بود که شهادت وی باعث گشایش های برای جهان اسلام به خصوص جبهه مقاومت است.


وی گفت: از حضور حماسی ملت های مسلمان و کشور و استان و شهرستان که به موقع در خور شان این شهید ولامقام مراسماتی برگزار کردند.


وی در ادامه اظهارکرد:تقدیر از حماسه بزرگ سپاه در انتقام خون شهدای مقاومت به خصوص شهید طهرانی مقدم و سردار حاجی زاده که کاری کارستان کرد و وقتی دشمن به طریقه نظامی نتوانستند کاری انجام دهند دست به دامن امپراتوری رسانه ای خود شد و اظهار داشتند که موشک ها به هدف نخورد که برخی ها که ساده لوحانه پذیرفتند که سردار حاجی زاده در نشست خبری این عملیات را تشریح کرد.


محمودی اصل گفت: حداقل ۹سورتی پروازی مصدومان این حادثه را به اردن واسرائیل و کشورهای اروپایی و پایگاه های نظامی منتقل کردند که نشان از حجم گسترده تلفات است که دشمنان از اعلام امار های خود خودداری کردند که این اقدام یک اقدام راهبردی  است.


امام جمعه لنده تاکیدکرد: از اقدام خوب مجلس در تصویب و تائید شورای نگهبان در تروریست خواندن ارتش و دولت امریکا و تشکر از دولت برای رفع تمام محدودیت های هسته ای کنار رفت که انتظار داریم دولت این اقدام را هرچه سریعتر اجرایی کنند.


وی خاطرنشان کرد: به جانباختگان حادثه تشییع حاج قاسم و سقوط هواپیمای اوکراینی تسلیت می گوییم و امیدواریم روح این عزیزان مورد غفران الهی قرار گیرد.


محمودی اصل گفت:تبریک به سردار قاانی که مجاهدی کار کشته و توانمندکه بیش از ۱۰سال در رکاب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به جبهه مقاومت و سپاه قدس خدمت کردند را گرامی می داریم.


امام جمعه شهرستان لنده گفت: کلنگ زنی جاده لنده به تشان یک اقدام خوب در پی مطالبات مردم بود که فاز اول ان به طول ۵/۵کیلومتر اجرایی است که این پروژه ملی است و جای نگرانی برای تامین اعتبار نیست ولی به دلیل موقعیت جغرافیایی منطقه کمی کار دشوار است ولی در حال اجرایی است.وی در ادامه تاکید کرد:حضور گروه خیریه نوراوران سلامت در شهرستان لنده در دو حوزه چشم پزشکی و دندان پزشکی در شهرستان خدمات ارزشمندی قرار است صورت گیرد که از تلاش های این گروه و از زحمات فرمانداری،بهزیستی، شبکه بهداشت و درمان و سایر ادارات شهرستان تقدیر می شود.
 


وی گفت:ارتحال آیت الله محلاتی از  مسئولان دفتر رهبری و از علمای با کرامت که بیش از یکصد جلد کتاب و خدمات ارزشمندی که در کمک به محرومان داشتند را گرامی میداریم.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.