گروه: اخبار استان خبر: 142204 / تاریخ انتشار : 1398/10/18 ساعت : 22:45
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مطرح کرد:

سردار سلیمانی هم فتح الفتوح کرد و هم فتح القلوب/افول موریانه وار آمریکا نزدیک تر شده است

حجت الاسلام حکمتی نیک گفت: حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکا در عراق بازتاب جهانی بسیار زیادی داشته و جزئیات بیشتر آن در آینده اعلام خواهد شد و بی شک دشمن پیام اصلی این حمله را در یافت کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز حجت الاسلام حکمتی نیک نماینده ولی فقیه درسپاه فتح کهگیلویه و بویر احمد در جمع پاسداران ناحیه مقاومت بسیج  شهرستان کهگیلویه .ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و یاران ایشان گفت: خبر امروز صبح برای همه ما مسرت بخش بود و رهبر انقلاب بسیار حکیمانه به آن پرداختند.

 
وی با اشاره به بیانات امروز رهبر انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که این یک سیلی بود و انتقام در راه است و اینکه مفهوم انتقام چیست باید اجازه دهیم که زمان بگذرد و بعد در مورد آن بیشتر خواهیم گفت.
 
حکمتی نیک تصریح کرد: حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکا در عراق بازتاب جهانی بسیار زیادی داشته و جزئیات بیشتر آن در آینده اعلام خواهد شد و بی شک دشمن پیام اصلی این حمله را دریافت کرده است.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان گفت: اعتقاد و باور قلبی و تقوای انسان است که باعث می شود محبت وی در دل های مردم جای گیرد.
 
وی افزود: هر بنایی که بر اساس ظلم در جهان پایه ریزی شود و در آن ظلم بیدا کند، زوال آن حتمی است و آن را خداوند وعده داده است.
 
حجت الاسلام حکمتی نیک عنوان کرد: این شخص بزرگ هم فتح الفتوح کرد و هم فتح القلوب کرد. این شخصیت هم نقش عمار یاسر و هم نقش مالک اشتر را برای رهبری ایفا کرد.
 
وی افزود: سردار سلیمانی هم مدبر و هم شجاع و نترس بود و این یعنی مالک اشتر و هم منویات مقام معظم رهبری را  هسته های مقاومت تبیین می کرد و نقش عمار یاسر را نیز ایفا کرد.
نماینده ولی فقیه در سپاه فتح گفت: همچنین سردار سلیمانی نماینده رهبر معظم انقلاب در منطقه برای روشنگری و بصیرت افزایی سیاسی بود و در همین راستا با سیاستمداران منطقه در راستای آرامش منطقه نشست ها و گفت و گوهای فراوانی داشت.
 
حجت الاسلام حکمتی نیک ادامه داد: یقینا شهادت این سردار بزرگ آثار ارزشمندی دارد که اولین آن انسجام و اتحاد جبهه بزرگ مقاومت است که این اتحاد و انسجام  و شاخه های مقاومت در منطقه بیشترخواهد شد.
 
وی با اشاره به نفوذ تفکر مقاومت در منطقه گفت: در راستای تشکیل تمدن نوین اسلامی از این به بعد گفتمان مقاومت در جهان اعمال خواهد شد و حتما تحقق تمدن نوین اسلامی و قبل از آن جبهه مقاومت شکلگیری خواهد شد.
 
حکمتی نیک ادامه داد: به نظرمی رسد که با شهادت این شخصیت بزرگ افول موریانه وار آمریکا نزدیک تر شده است و کم کم شرایط برای خروج نیروهای نظامی آمریکا در منطقه باشیم.
 
 انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.