گروه: اخبار استان خبر: 142198 / تاریخ انتشار : 1398/10/18 ساعت : 17:29
در یادواره سردار شهید سید جان محمد موسوی نسب مطرح شد:

کوچکترین خطای راهبردی امریکا باعث شخم زدن اسرائیل خواهدشد+تصاویر

همزمان با سالروز شهادت سردار سید جان محمد موسوی نسب و یادبود سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر لنده برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امروز و به مناسبت سالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج سید جانمحمد موسوی نسب و گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور خانواده شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان تحت عنوان «آبروی محله» در مسجد امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

 

 

در ابتدای این مراسم سرگرد مختاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده: امروز به یاد شهید سردار حاج سید جانمحمد موسوی نسب در قالب یادواره ابروی محله یکی از مهمترین برنامه های اجرایی است

 

وی افزود:دوران بزن و در رو گذشته است و پاسخ دندان شکن سپاه مرهمی بود بر دل داغدار مردم در شهادت سردار سلیمانی و اعلام می کنیم هر کشوری بخواهد امکانات مقایله کند اسرائیل را شخم خواهیم زد.مختاری گفت:این اقدام ناچیزی برای شروع انتقام است ودشمنان خوب بدانند که لحظه ای در پاسخ گویی به دشمنان کوتاهی نمی کنیم.
 


فرمانده ناحیه لنده گفت:ملت ما ملت روزهای سخت است و جبهه مقاومت به فرماندهی شهید سلیمانی بر گرفته از مکتب عاشورا است.

 

وی تاکیدکرد:امریکایی که از برجام خارج شد، امریکایی که در طبس، کودتای ۲۸مرداد و ترور دانشمندان ما را در این سال ها برعهده داشته است که امروز به خون خواهی سیدالشهدا ی جبهه مقاومت پاسخی دندان شکن به امریکایی ها دادیم.

 

مختاری اظهارکرد: امروز در بالاترین سطح آمادگی هستیم و کوچکترین اشتباه از سوی دشمن پاسخی کوینده در پی خواهد داشت.

 

 

در ادامه نیز سید حسین موسوی نسب فرزند سردار  شهید حاج سید جانمحمد موسوی نسب از پاسخ به موقع و قاطعانه سپاه پاسداران که انتقام خون سرخ شهدای جبهه مقاومت را به درستی و در کمترین زمان ممکن  بی پاسخ نگذاشتید کمال قدردانی خویش را داریم و امیدواریم بتوانیم راه روشن این سرداران عاشورایی را به درستی طی طریق کنیم.

 

 

امام جمعه شهرستان لنده گفت: آرزوی شهادت یکی از مهمترین نیازهای انسان های با تقوا است که این مهم همواره در حوزه های مختلف کار ساز بوده است.

 

وی تاکیدکرد: شهادت بهترین پاداش مردان خدا است و در این راه نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد و در مسیر رضای خداوند باید حرکت کنیم که شهدا بالاترین مرتبه را طی کردند.

 

محمودی اصل گفت: وی گفت:شهید عزادار نمی خواهد بلکه همسنگر می خواهد که امروز همه ما باید همسنگران شهیدان باشیم تا بتوانیم در راه تعالی ارزش ها قدم برداریم.

 

امام جمعه شهرستان لنده تاکیدکرد: همه ما در قبال خون شهدا باید احساس مسئولیت کنیم چرا که این مهم می تواند به عنوان یک سرمایه اجتماعی مطرح شود.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: تمام نگاه ها به سمت ایران اسلامی است و این روزها شهادت حاج قاسم سلیمانی باعث جوشش چشمه های تعالی دین و فرهنگ شهید و شهادت شده است.

 

وی در ادامه گفت: امروز بصیریت و ولایت مداری سردار سپهبد شهید سلیمانی به جبهه مقاومت حیاتی دوباره بخشید و بدون شک شهید قاسم سلیمانی خطرناک است.

 

---

 

در ادامه مندی سیدی از فرماندهان دوران دفاع مقدس خطاب به برخی کاندیدای مجلس شورای اسلامی گفت: نباید کسانی که برای کاندیدای مجلس ثبت نام کردند با نام شهدا و پاسداران در جهت کسب رای بازی کنند چرا که راه و مسیر ما تنها به ولایت مطلقه فقیه ختم می شود و نه باید از این نام سوء استفاده شود.

 

وی در ادامه گفت: وقتی در محضر سردار قاسم سلیمانی در شهر نجف در اربعین امسال حضور داشتیم و از این عزیز سفر کرده برای حضور در یادواره شهدای عشایر استان به عنوان سخنران دعوت کردیم وی خطاب به من گفت : من لرم و اصالتم لر است و افتخار همه ما زاگرسی ها این است که آن کسی که در برابر دنیا قد علم کرد فرزندی از دیار زاگرس بود.

 

این فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: شهید سلیمانی کسی بود که دشمنان هم از ویژگی های اخلاقی و توانمندی های بالقوه نظامی این سردار دلها یاد می کنند.

 

در ادامه گفت: همانگونه که فرمانده سپاه پاسداران گفتند: بدون شک پاسخ ما به دشمنان به خصوص امریکای تروریست کوبنده و شکننده و قاطعانه خواهد بود و کشور های منطقه باید هرچه سریعتر مناطقی که در اختیار امریکایی ها گذاشتند را پس بگیرند و امریکایی ها تروریست را اخراج کنند.

 

در ادامه نیز اندیا مهتی کودک خردسال و برادر زاده شهید سردار موسوی نسب دکلمه ای زبیا در وصف شهید موسوی نسبت و سردار سپهبد سلیمانی قرائت کرد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نماید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.