گروه: اخبار استان خبر: 142142 / تاریخ انتشار : 1398/10/17 ساعت : 15:11
فرمانده سپاه فتح :

خون سردار سلیمانی بر هم زننده همه سیاست‌های آمریکاست

سردار حمید خرم دل با بیان اینکه شهید در فرهنگ و مکتب ما جریان ساز است گفت: خون سردار سلیمانی بر هم زننده همه سیاست‌های آمریکا است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ سردار «حمید خرم دل» فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد امروز در اجلاسیه شهدای فرهنگی و دانش‌آموز استان بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با بیان اینکه شهدای فرهنگی و دانش آموز نقش بی‌بدیلی داشته‌اند اظهار داشت: یک وجه متمایز با سایر اقشار در بحث جریان سازی دارند.

 

وی با بیان اینکه ما باید رسالت و ماموریت شهدا را بازخوانی و عامل به آن باشیم گفت: امروز حُریت و مقاومت در محافل شهدا است.

 

خرم دل با اشاره به اینکه در غرب کشتن یک ژنرال باعث یاس می شود؛ اما در ایران شهدا حیات دیگری پیدا می کند افزود: شهید در فرهنگ و مکتب ما جریان ساز است.

 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه در بطن شهادت یک رویش است خاطرنشان کرد: سردار  شهید«قاسم سلیمانی» در همه عالم تکثیر شده است.

 

خرم دل ضمن اشاره به اینکه خون شهیدان سعادت بخش است گفت: جامعه ما ترسی از شهادت ندارند و شهادت را عامل پیروزی می دانند.

 

وی تصریح کرد: امروز همه افراد جامعه با هرگونه تفکر سیاسی، از آمریکا و سیاست‌های جهانی و منطقه‌ای آن تنفر دارند و اوج این نفرت را در مراسم تشییع پیکر سردار شهید «قاسم سلیمانی» را به جهانیان نشان دادند.

 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ترور سردار شهید «سلیمانی» نشان از ضعف آمریکا برای مهار جبهه مقاومت در منطقه است افزود: آمریکا داعش را که با میلیاردها دلار سازماندهی کرد دید با طراحی در منطقه از بین رفت.

 

خرم دل با اشاره به اینکه سردار سلیمانی یک نظامی، سیاستمدار مخلص، دیپلمات، انقلابی و مبارز بود بیان داشت: خون سردار سلیمانی بر هم زننده همه سیاست های آمریکا است.

 

وی با تأکید بر اینکه امروز وضعیت کشور آمریکا و اسرائیل بسیار بحرانی است خاطرنشان کرد: اخراج آمریکا از منطقه آرمان دیرینه ما است.

 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: همچون کودتای 28 مرداد، سقوط هواپیمای مسافربری و شهادت سردار «قاسم سلیمانی» در حافظه ملت ایران باقی خواهد ماند.

 

خرم دل با بیان اینکه خون شهید سلیمانی سیلابی خواهد شد که با آن قدس را تسخیر خواهیم کرد گفت: جبهه مقاومت در یک لاک تهاجمی وظیفه انقلابی خود را انجام خواهد داد.

انتهای پیام/  

 

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.