گروه: اخبار استان خبر: 142066 / تاریخ انتشار : 1398/10/16 ساعت : 11:28
در کمیته امور بانکی شهرستان لنده مطرح شد:

نباید از نقش بانک ها در توسعه و اشتغال شهرستان غفلت کرد/بانک ها تسهیل کننده رونق و تولید باشند

فرماندار شهرستان لنده در کمیته امور بانکی این شهرستان گفت: نقش بانک ها در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه شهرستان بسیار مهم و حایز اهمیت است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،جلسه کمیته بانکی شهرستان لنده به ریاست فرماندار و با حضور روسای ادارات بنیاد شهید، بنیادمسکن،بهزیستی،کمیته امداد و روسای بانک های ملی،صادرات،کشاورزی،صندوق کارافرینی امید در فرمانداری برگزارشد.

 

سید خدادوست موسوی در ابتدای این جلسه با اشاره به نقش بانک ها گفت:نقش بانک ها در حوزه توسعه عمرانی و اشتغالزایی شهرستان یک نقش غیرقابل انکار است که می تواند مسیر توسعه و پیشرفت را در کمترین زمان ممکن اجرایی نمایید.

 
وی افزود:تاکید بر رونق و تولید در حوزه های مختلف باعث می شود تا ضمن فعال نمودن چرخه تولید در حوزه اشتغال و مهاجرت معکوس به روستاها به سرعت صورت گیرد.
 
 
فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: توجه به اعطای تسهیلات پایدار اشتغالزا در سطح شهرستان باعث رفع مهمترین دغدغه خانواده ها خواهد شد که همین عامل نیز باعث رفع مشکلات بیکاری جوانان خواهدشد.
 
 
موسوی در ادامه گفت:مهمترین اقدامی که ادارات حمایتی باید انجام دهند توجه به اشتغالزایی با همکاری بانک ها در حوزه تسهیلات مناسب می تواند ضمن اشتغالزایی مددجویان یاعث خروج انان از تکفل نهاد های حمایتی خواهدشد.
 
 
وی در ادامه تاکیدکرد:بانک ها به توسعه تسهیلات خود در حوزه صنایع به خصوص صنایع معدنی، صنایع دستی و سایر حوزه ها ورود کنند تا در حوزه های گردشگری و صنعت که بیشترین سهم اشتغالزایی را دارند فعال تر شوند.
 
 
موسوی در ادامه گفت:توجه به ساخت مسکن ایمن و بهسازی و بازسازی بافت های فرسوده  یکی از مهمترین نیازهای شهری و روستایی است که بانک ها در این حوزه که یکی از مهمترین نیازهای شهروندان برای مقابله با حوادث غیرمترقیه به خصوص زلزله است.
 
 
فرماندار لنده گفت: توجه به مشکلات معیشتی مردم و تسریع در روند پرداخت تسهیلات در کمترین زمان ممکن یکی از مهمترین مباحثی است که بانک ها باید به آن توجه کافی داشته باشند.
 
 
انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.